Alergolog W Okolicach Dobra

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

pani doktor jest super lekarzem, wspaniałym człowiekiem.Zawsze uśmiechnięta , szczera w rozmowie.Dla dzieci jak matka,żartobliwa.Mój syn leczy się u pani doktor już 2 lata i jeszcze nie był chory.Naprawdę jesteśmy zadowoleni.

Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c
Folwarczna 1
62-700 Turek

Super lekarz, niezwykle kompetentny, wzbudza zaufanie i co najwazniejsze, unika antybiotykoterapii. Prowadzi moje dziecko od urodzenia. Kiedy jest potrzeba mozna z nia skonsultowac problem nawet telefonicznie! Polecam goraco.

Opinia dodana przez: Agata

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

NIE WIEM SKĄD SIĘ BIORĄ TE NEGATYWNE OPINIE. JA Z SYNKIEM TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR I PO KILKU MIESIĄC LECZENIA DZIECKO MAM ZDROWE I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z PANI DOKTOR. SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA.

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Do dr Menduś chodzę z dziećmi od kilku lat. Rzeczywiście w 1-szej kolejności lekarka robi testy. Jeśli nic nie wychodzi, to szuka. Nie 3ma się jednego schematu leczenia jak to robi wielu lekarzy. Dzięki niej moje chorusy mają się o wiele lepiej.

Armii Krajowej 3
Turek

lekarze jak ludzie mają różne dni,ale odnośnie Pani doktor przez 15 lat leczenia własnego i mojego dziecka nie spotkałam sie nigdy z nieuprzejmością. zawsze uprzejma i co najważniejsze wybitnie kompetentna- jako nieliczna doskonale orientuje się w najnowszych osiągnięciach i celująco ordynuje leczenie.
serdecznie polecam

Opinia dodana przez: iwona

Sadowa 14b
Kalisz

Bardzo dobry lekarz, jeśli chodzi o poświęcony czas, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, to zależy od pacjenta czy chce się leczyć czy nie, profesjonalne podejście. Córka czuje się świetnie. Lekarz godny polecenia. Miła i sympatyczna

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDYK"
Armii Krajowej 3
62-700 Turek

Bardzo dobry specjalista. Sumienny i rzetelny. Kompleksowo podchodzi do pacjentów. Cierpliwy i uprzejmy.

Zakład Opieki Zdrowotnej Urszuli Janiak Przybylskiej i Stefana Przybylskiego
Poznańska 69A
62-800 Kalisz

Bardzo kompetentny lekarz. Dokładn ie tłumaczy daną jednostkę chorobową. Zna się na leczeniu i najnowszych trendach w alergologii

Kleczewska 16
Konin

A mnie odpowiada jego konkretne podejscie do sprawy. Nie idę na pogaduszki tylko diagnozę i leczenie. Pani w rejestracji przemila.