Alergolog W Okolicach Dobrzany

lekarz Piotr Bajerwoicz

Alergolog, Pediatra

Czarnieckiego 25c
Stargard Szczeciński

Lekarz godny polecenia, miły uprzejmy, dobrze dobiera leki, ma dobry kontakt z pacjentami, wszystko dokładnie tłumaczy wyjaśnia nie zrozumiałe kwestie

Marzena Bukiel

Alergolog, Internista

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

od lat leczyłam swojego syna u Pani doktor Bukiel jestem b. zadowolona z jej podejscia do pacjenta, a dziecko też luibiło te wizyty

dr n. med. Maria Znaczko

Alergolog, Lekarz rodzinny

NZOZ

73-200 Choszczno

Jest bardzo dobrym lekarzem z duza wiedza, a jednoczesnie potrafi w prosty sposob wytlumaczyc na czym polega alergia u mojego dziecka i jak z nia walczyc. Poza tym jest jedynym lekarzem ktorego znam ktory wciaz sie doksztalca ( zrobila doktorat) a przeciez to jest w tym zawodzie niezbedne.

Stargard Szczeciński