Alergolog W Okolicach Drawno

ulica Miła 6/2
78-600 Wałcz

Polecam Panią doktor,stawia dokladne diagnozy. Lekarz z powołania,interesuje się małym pacjentem. Konkretne i i fachowe podejście. Leczę córkę u Pani doktor od urodzenia i nigdy się nie zawidłam!

Opinia dodana przez: Karolina

Centrum Medyczno - Rehabilitacyjne Puls
Budowlanych 10
78-600 Wałcz

Wspaniała Pani doktor. Bardzo pomogła mojej córce. Nie znam drugiego takiego lekarza.Polecam wszystkim!!!!!!!

lekarz Piotr Bajerwoicz

Alergolog, Pediatra

Czarnieckiego 25c
Stargard Szczeciński

Lekarz godny polecenia, miły uprzejmy, dobrze dobiera leki, ma dobry kontakt z pacjentami, wszystko dokładnie tłumaczy wyjaśnia nie zrozumiałe kwestie

Marzena Bukiel

Alergolog, Internista

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

od lat leczyłam swojego syna u Pani doktor Bukiel jestem b. zadowolona z jej podejscia do pacjenta, a dziecko też luibiło te wizyty

Edward Łaski

Alergolog, Dermatolog

Wojska Polskiego 2-6
Wałcz

Kompleksowo zajął się moim problemem, kuracja przyniosła oczekiwane skutki. Pomimo powtarzających się zarzutów o nieuprzejmym zachowaniu, ja nie doświadczyłem takiego. Dr wytłumaczył na czym polega moja choroba i opisał szczegółowo kroki kuracji. Polecam.

dr n. med. Maria Znaczko

Alergolog, Lekarz rodzinny

NZOZ

73-200 Choszczno

Jest bardzo dobrym lekarzem z duza wiedza, a jednoczesnie potrafi w prosty sposob wytlumaczyc na czym polega alergia u mojego dziecka i jak z nia walczyc. Poza tym jest jedynym lekarzem ktorego znam ktory wciaz sie doksztalca ( zrobila doktorat) a przeciez to jest w tym zawodzie niezbedne.

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczny i Ftyzjopneumonologiczny
Chłodna 50