Alergolog W Okolicach Drezdenko

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego we Wronkach
ul. Partyzantów 7
64-510 Wronki

Pani doktor jest bardzo sympatyczna i dużo naprawde duzo czasu poswieca kazdemu pacjentowi.naprawde polecam te panią

PUL-MED
30-stego Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

czasami czytajać opinie zastanawiam się, czy jest to działanie pacjentów pojegajaće na zasadzie jestem anonimowy to mi wolno. Jest to bardzo przykre, tym bardziej że opinie wiążą a co gorsze wpływają na decyzje. Często dostyczące życai naszych pociech.
Trafiął ...

Trafiął do Pani doktor z przyapdku, byłam u rodziny na świeta Bożego Narodzenia i mój roczny synuś się rozchorował. Było cieżko bo nikt nie mógł określić co jest i dopiero ona chocz moim sceptycznym nastawieniem postawiłą diagnozę, jakże słuszną, pewną a przede wszystki trafną. To dzieki niej, jej trosce (oreś miedzy Świetami a Nowym Rokiem beznadzieja jeśli chodzi o lekarzy w szpitalu) mój synek ma już 4 latak cieszy się dobrym zdrowiem i żyje.
Codzienne telefony, wizyty utwierdziły mnie w przekonaniu że są jeszcze lekarze dla któych liczy siecos więcej....
Z przykrosciaczytam komentarze osób kóre tak oczerniają lekarza, bo nie chce mi sie wierzyć ze jednego trakueje z ciepłe i totalnym poświęceniem a innych olewa totalnie. Czasami mam wrażenie że są to niechybione komentarze konkurecji lub osób badzo mściwych dla któych nie ma nić ważniejszego jak dopiec innym.
Wyrażam jednakże swoja opinie do której mam pełne prawo i której jestem w płęni świadoma, z którą też nie wszyscy muszą się zgodzić.
Pozdrawiam szystkich
Edyta Z Poznania mama 4 letniego Maksymiliana

Żeromskiego 18b
64-980 Trzcianka

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Wielospecjalistyczny NZOZ ALERGOMED s.c.
Pl. Jana Pawła II 50 a /01-02
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miły , przyjemny, sympatyczny doktor. Bardzo wnikliwie analizuje sugestie pacjenta.
Polecam

Polecam

Opinia dodana przez: anna

lekarz Danuta Bojko

Alergolog, Internista

Dąbrowskiej 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest przemiłą i bardzo zaangażowaną w pracę lekarką.Zawsze uśmiechnięta,zawsze życzliwie nastawiona do chorego.Ma bardzo szerokie spojrzenie na pacjenta,wysyłą na konsultacje do innych lekarzy,zależy jej na dobrej diagnozie.POlecam wszystkim.

Opinia dodana przez: mewa r.korzeniowska

dr n. med. Maria Znaczko

Alergolog, Lekarz rodzinny

NZOZ

73-200 Choszczno

Jest bardzo dobrym lekarzem z duza wiedza, a jednoczesnie potrafi w prosty sposob wytlumaczyc na czym polega alergia u mojego dziecka i jak z nia walczyc. Poza tym jest jedynym lekarzem ktorego znam ktory wciaz sie doksztalca ( zrobila doktorat) a przeciez to jest w tym zawodzie niezbedne.

66-300 Międzyrzecz

swietny specjalista, profesjonalny, kompetentny, znający sie świetnie na swojej pracy. specyficzne podejście do ludzi moze razic, ale jesli chodzi o wiedzę i kompetencje nie znam lepszego, zdecydowanie polecam!

Szpital Powiatowy im Jana Pawła II
ul. Sikorskiego 9