Alergolog W Okolicach Działoszyn

Fabianiego 7
Radomsko

Wspaniały lekarz. Kompetentny, o ogromnym zaangażowaniu w leczeniu moich dwóch synów. Leczenie i odczulanie uratowało moich chłopaków od ciągłych infekcji i antybiotyków. Pani pielęgniarka również miała i przyjazna.

Opinia dodana przez: Lidka

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Al.NMP 67a/4
Częstochowa

Polecam, jedyna wada to częste czekanie na szczepienie spowodowane dużą ilością pacjentów. Przeszedłem pierwszy rok odczulania, zmiana ogromna, dodatkowo doskonale dobrane leczenie farmakologiczne.

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Urszula Jędrys-Kłucjasz

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39
97-400 Bełchatów

daje skierowanie na badania w szpitalu publicznym.pozwala to zaoszczedzi pieniądze.raczej pomocna.

lekarz Anna Rybczyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Sieradzka 23
98-300 Wieluń

Jestem pod wrażeniem. Świetna organizacja pracy: umawiła mnie na godzinę i o tej weszłam. Dostałam konkretne informacje po badaniu. Wytłumaczone: co, jak i dlaczego. Poczekałam, czy i leczenie będzie równie dobre, jak moje odczucia i teraz z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecić doktor Rybczyńską

Opinia dodana przez: Grażyna

Czapliniecka 5
Bełchatów

Nie ulega wątpliwości,że profesjonalizm nade wszystko. Dla mnie to osoba merytoryczna ,skoncentrowana na problemie a nie odczuciach ambicjonalnych pacjenta.

W Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie, przeprowadzała u mnie zabieg(udrażniania nosa,usuwanie polipów).Skutek ,po latach męczarni, wreszcie oddycham jak należy. Zatem opinia wysoce pozytywna.U lekarza nie szukam czułości ale skuteczności w udzielanej pomocy.

Opinia dodana przez: Kazimierz N.

Bolesława Chrobrego 24
Bełchatów

miła kompetentna,moje dziecko nie płacze podczas badania przez p. doktor

miła kompetentna,moje dziecko nie płacze podczas badania przez p. doktor

lekarz Bogumiła Ujma

Alergolog, Pediatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
42-200 Częstochowa

dobry lekarz, kompetentny, ogromny minus za bardzo długie czekanie w kolejce niekiedy bywa nawet 4 godziny.

Opinia dodana przez: MAGDA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz leczę już u niego swoje wnuki, naprawdę w perspektywie tylu lat szczerze go polecam. W tym czasie przez jakiś czas korzystałam z wizyt u dr. Śmicha na parkitce , niestety to był błąd.

dr n. med. Elżbieta Janusik

Alergolog, Pediatra

Kiepury 18a
Częstochowa

Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadziła wiele dzieci oraz dorosłych z alergii.

Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadziła wiele dzieci oraz dorosłych z alergii.