Alergolog Dzierżoniów

Miernicza 3
Dzierżoniów

Zdecydowanie polecam -korzystam z w/w przychodni od momentu jej powstania.Jednocześnie z całą rodziną!!!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pod Wierzbami" s.c.
Wierzbowa 1
58-200 Dzierżoniów

Dobry alergolog, dobrze zorientowany, ma wiedze, orientuje się w nowościach farmakologicznych, ma podejście do dzieciaków. Na oddziałach specjalistycznych w szpitalach uczelni medycznych inni lekarze zgadzają się z jej zaleceniami. Jedyna uwaga, rozpiska jest nie do końca zrozumiała dla pacjentów , przydałoby się wprowadzić jakiś system , na 1 kartce, nie wiele rozproszonych uwag na różnych kartkach , jakoś to usystemazować, chociażby zrobić sobie wzór pisemny zaleceń dla pacjetów ..., warto by wskazania były czytelne , zrozumiałe dla pacjentów

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A

Z POZDROWIENIAMI DLA P.DOKTOR BARDZO POMOGŁA MOJEJ CÓRCE

Z POZDROWIENIAMI DLA P.DOKTOR BARDZO POMOGŁA MOJEJ CÓRCE

Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIAGNOSIS"
Sikorskiego 11
58-200 Dzierżoniów

Pan Doktor Bednarz jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem - wie o czym mówi i pomaga pacjentom zarówno tym starszym jak i dzieciakom - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

lekarz Ewa Chrzanowska

Alergolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MajDENT"
Osiedle Tęczowe 10H