Lekarze Alergolog Gdańsk

dr n. med. Ewa Wołowska

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Jestem pod stałą opieką u Pani dr z dziećmi. Zawsze możemy na Nią liczyć, kontakt telefoniczny, sms.Uprzejma Troskliwa. Ktoś może powiedziec bo za pieniadze. Nieprawda. Wystarczy pojechac na Polanki i rowniez jest taka sama!

lekarz Danuta Moszyńska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Luxmed
Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty
Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Maria Witkowska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

dr n. med. Eliza Wasilewska

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Gdańsk

Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada

lekarz Marek Niedoszytko

Internista, Alergolog

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marta Gruchała-Niedoszytko

Internista, Alergolog

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

Wojciech Kurowski

Medcare
Gdańsk

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym
Bardzo sympatyczna ,kompetentna,rzeczowa lekarka. Z wieloletnim doświadczeniem pracy z dziećmi a także w dziedzinie alergologii. Polecam

Tadeusz Kapiszka

Alergolog, Internista

al. Grunwaldzka 345
80-505 Gdańsk

Zawsze miły i uśmiechnięty.Poświęcał dużo czasu-współczuł gdy widział mnie z 3 chorych dzieci.Uratował mi rocznego synka-gdzie lekarze rodzinni nie widzieli problemu, a tymczasem mały miał zapalenie płuc i pnełmocystozę-okazało się to gdy skierował nas do szpitala na Polankach-zawdzięczam Mu życie dziecka.Dziś dowiedziałam się,że zginął w wypadku samochodowym.Panie doktorze DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Grzegorz Mincewicz

MEDCARE- Specjalistyczna Opieka Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Waryńskiego 45B/2
80-433 Gdańsk

Tragiczna obsługa w przychodni i samego lekarza- byłam 3 razy na wizycie z córką i za każdym razem czekałam ponad 2,5 godziny, "znajomi" wpuszczani są poza kolejnością a sama wizyta u lekarza trwała 5-10 min (po 2,5 godziny czekania), przy czym na kolejnej wizycie lekarz zadawał te same pytania zamiast zerknąć do karty pacjenta i nie marnować czasu, nic nie tłumaczy tylko rutynowo przepisuje leki, nie polecam

lekarz Joanna Waszkuć- Golonko

Pulmonolog, Alergolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "BaltiMed"
ulica Krzemowa 16
80-041 Gdańsk

Przyszłam na kontrolę płuc po wypadku, Poprosiłam o skierowanie na TK płuc. Pani co prawda skierowanie mi wystawiła, ale… niestety nie tomografię komputerową płuc, a dolnych kończyn. Pani bardzo nie miła. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Marlena Rytlewska