Alergolog W Okolicach Głubczyce

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz, świetnie zorientowany w alergologii, kulturalny dla pacjenta. Nigdzie się nie spieszy, cierpliwie wszystko tłumaczy.

Opinia dodana przez: mk
Alergolog Strzelce Opolskie dr n. med. Jarosław Mijas

dr n. med. Jarosław Mijas

Alergolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
Strzelce Opolskie

Lekarz nieprzeciętny, świetny diagnosta i co najważniejsze skuteczny.Do tego (a to już zupełna rzadkość w dzisiejszych czasach) - etyka zawodowa i szacunek do pacjenta.
Jesteśmy pacjentami Pana Doktora od wielu lat, poświęca nam zawsze dużo czasu,niczego nie lekceważy, wiem, że czuję się za nas odpowiedzialny. Właściwie wszyscy nasi znajomi są pacjentami Pana Doktora, takie same są też ich doświadczenia i opinie. Panie Doktorze, dziękujemy.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Poradnia Alergologiczno-Pulmonologiczna

Nysa

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

Poradnia alergologiczna
Książęca 12
Racibórz

Bardzo doświadczony lekarz,który leczy moje drugie pokolenie.Można naprawdę zaufać.Polecam wszystkim.

lekarz Halina Chmielewska

Alergolog, Internista

1 Maja 9 (II p.)
Chwałkowice, Opole

Do Pani doktor trafiłam w bardzo poważnym stadium alergii- kilka lat temu.Dzięki Jej wiedzy ,profesjonalnemu podejściu,dobraniu odpowiednich leków ,dziś nie mam problemu z alergią. W okresach wzmożonego pylenia ,stosuję tabletki .Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam Panią doktor Chmielewską :)

Opinia dodana przez: Krystyna
Alergolog Zawadzkie dr n. med. Andrzej Dymek

dr n. med. Andrzej Dymek

Alergolog, Laryngolog

Oddział Zawadzkie
Waryńskiego 4
Zawadzkie

leczę się u Pana Doktora 2 lata i nie wiem czy dzisiaj bym żyła gdybym nie trafiła do doktora poprawnie zdiagnozował mnie i wyleczył teraz leczę się tylko u niego brałam nawet udział w badaniu klinicznym po 6 latach poszukiwania lekarza trafilam na doktora i teraz czuję się świetnie

Damrota 18
Kędzierzyn-Koźle

Pani doktor jest uprzejma i świetnie potrafiła dobrać mi leki na moje dolegliwości ;)

Alergolog Strzelce Opolskie dr n. med. Lucyna Dymek

dr n. med. Lucyna Dymek

Alergolog, Pediatra

Centrum Medyczne Lucyna Andrzej Dymek
Parafialna 1
Strzelce Opolskie

Spoko odiuiuadfvidf iugi yuytiyc iuhiurhe ueuhwuirh ugtihouheriuhgiw urhpiqhgu urehgiuh asouhf euheiu js dbueb

Szpitalna 14
Prudnik

Leczę u tej pani doktor moją córkę już 9 lat i nie narzekam. Zawsze jest miła i uśmiechnięta,odpowiada na każde moje wątpliwości,a dodam tylko że leczę dziecko tylko na koszt nfz.

Opinia dodana przez: Anonim 35

None