Alergolog W Okolicach Głuszyca

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

lekarz Marek Orski

Alergolog, Internista

pl. Magistracki 3a (II p.)
Wałbrzych

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.
Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Po tylu lekarzach i szpitalach(!) dopiero on postawił dobrą diagnozę. Jest bardzo dokładnym lekarzem i sympatycznym. Pierwsza wizyta to dobra godzina czasu-robi dokładny wywiad.

Dziękuje, że taki lekarz mi ...

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Dziękuje, że taki lekarz mi się trafił :)

Kościuszki 15e lok. 5
Kamienna Góra

Lekarz kompetentny,kochający dzieci. Przy wizycie kontrolnej nie płaci się ani złotówki.

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

bardzo dobry lekarz dla moich dzieci które chorują na mukowiscydozę a to choroba którą leczy garstka lekarzy bo jest skomplikowana. Miła, fachowa, mądra i gdy zadzwonię to pomoże. Mamy do niej 200 km

Miernicza 3
Dzierżoniów

Zdecydowanie polecam -korzystam z w/w przychodni od momentu jej powstania.Jednocześnie z całą rodziną!!!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pod Wierzbami" s.c.
Wierzbowa 1
58-200 Dzierżoniów

Dobry alergolog, dobrze zorientowany, ma wiedze, orientuje się w nowościach farmakologicznych, ma podejście do dzieciaków. Na oddziałach specjalistycznych w szpitalach uczelni medycznych inni lekarze zgadzają się z jej zaleceniami. Jedyna uwaga, rozpiska jest nie do końca zrozumiała dla pacjentów , przydałoby się wprowadzić jakiś system , na 1 kartce, nie wiele rozproszonych uwag na różnych kartkach , jakoś to usystemazować, chociażby zrobić sobie wzór pisemny zaleceń dla pacjetów ..., warto by wskazania były czytelne , zrozumiałe dla pacjentów

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Z POZDROWIENIAMI DLA P.DOKTOR BARDZO POMOGŁA MOJEJ CÓRCE

Z POZDROWIENIAMI DLA P.DOKTOR BARDZO POMOGŁA MOJEJ CÓRCE

Równa 16
58-100 Świdnica

Pan Doktor Bednarz jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem - wie o czym mówi i pomaga pacjentom zarówno tym starszym jak i dzieciakom - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

AM-MED PRZYCHODNIA
ulica Traugutta 6B
58-371 Boguszów-Gorce

Byłam u pani doktor w Gorcach, gdzie praktykuje. Niestety pani doktor całkowicie zlekceważyła problem (może trzeba było iść prywatnie...). Prosiłam ją o skierowanie mojego syna autysty na testy alergiczne na alergie pokarmowe w związku z jego dietą. Pani doktor nie mając widocznie za dużego pojęcia na temat autyzmu i wpływu alergii na zachowanie u takich dzieci dała mi do zrozumienia że jestem histeryczką. Takie testy jak chce zrobić synowi to tylko prywatnie bo ona skierowania nie da. Rodzice dzieci autystycznych wiedzą że praktycznie wszystko trzeba robić prywatnie, co oczywiście pani doktor nie obchodzi. Według niej nie powinnam zajmować się układem pokarmowym mojego syna. W środku rozmowy spojrzała na zegarek i powiedziała że ma dużo pacjentów. Z wielką łaską odpowiadała na pytania dotyczące alergii pokarmowych i nietolerancji. Z gabinetu wyszłam zniesmaczona brakiem zrozumienia i chęci pomocy. Od pani doktor nie usłyszałam żadnego dobrego słowa...

Opinia dodana przez: mama

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Standardowo usłyszałam, żeby zaobserwować co uczula i to odstawić. Brak szacunku do pacjenta, podczas wizyty odbiera telefon komórkowy...