Alergolog W Okolicach Golczewo

Alergolog, Pediatra

kom. 603657624
Reymonta 13
72-346 Pobierowo

Bardzo polecam Panią doktor mój Kubuś jest dzięki niej zdrowy. Miła i uprzejma osoba . Jeszcze raz dziękuję Pani Elu.

Opinia dodana przez: Krzysiek

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Ja natomiast polecam. To lekarz który nie mówi tego na co oczekuje pacjent. Jest konkretny i bardziej zwraca uwagę na skutki jakie może spowodować przewlekła alergia np astmę. To dlatego np:wnikliwie osłuchuje układ oddechowy. Alergia jest praktycznie niewyleczalna i większość osób liczy na cudowne uzdrowienie przez lekarza. Więcej w tym temacie ma do powiedzenia od lekarza ma organizm. Nie eksperymentuje z lekami aby nie wyrządzić szkód
choremu. Przykład: przepisał mi lek "Cezara" gdy tylko
się ukazał wręczając mi również receptę na stary lek.
Po 3 dniach po tym leku zacząłem puchnąć, odrzuciłem go jak mi przedtem zalecił przechodząc na "stary" lek w który mnie zabezpieczył. Czy można więcej żądać?
Uważam, że jest lekarzem rzetelnym a nie słownym
cudotwórcą czego niektórzy oczekują. To wynika przede wszystkim z tego, że na alergię nie ma leków a lekarz łagodzi jedynie objawy tej choroby.

Opinia dodana przez: Wojtek

Broniszewska 32a
72-300 Gryfice

Moja wizyta u lekarki była bardzo dziwna. Po rozwiązaniu tomu krzyżówek i wpuszczeniu wszystkich bardziej uprzywilejowanych pacjentów (3 godziny!). Okazało się, że cierpię na wiele chorób, których leczenie i diagnoza nie są refundowane. Lekarka ta zaleciła bardzo kosztowne testy, które dziwnym zbiegem okoliczności można zrobić u niej prywatnie. Efektem mojej wizyty nie była wcale pomoc na moje dolegliwości, tylko próba przekonania mnie do wykonania bardzo drogich testów, które nie są refundowane, a wykonwywane prwyatnie przez tę lekarkę.
Można odnieść wrażenie że chodzi tylko o pieniądze i wizytę prywatną. Już nigdy tam nie pójdę gdyż chcę pozostać w zdrowiu i bogactwie.

przychodnia rodzinna

Niechorze

Niekompetentna i niechętna do robienia czegokolwiek w kierunku dokładnej diagnostyki i leczenia.Ewentualnie wypisze recepte.Są dni że i w jej godzinach pracy nie zastaniesz jej w gabinecie a telefonu prywatnego celowo nie odbiera.

lekarz Violetta Grycmacher-Łapko

Alergolog, Pediatra

Przychodnia Lekarska "SPEC-MEDICA"S.C
ulica Siedlecka 20C
72-010 Police

Podejście do pacjenta- poniżej poziomu (rodem z PRL). Bardzo się zawiodłam. Nie polecam! ZWŁASZCZA nie dla dzieci!!!

Opinia dodana przez: Marta

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii