Alergolog W Okolicach Golina

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

pani doktor jest super lekarzem, wspaniałym człowiekiem.Zawsze uśmiechnięta , szczera w rozmowie.Dla dzieci jak matka,żartobliwa.Mój syn leczy się u pani doktor już 2 lata i jeszcze nie był chory.Naprawdę jesteśmy zadowoleni.

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Alergolog, Pediatra

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

Z czystym sumieniem mogę polecić. Pani doktor jest doświadczoną profesjonalistką, bardzo dobrym alergologiem, pulmonologiem i pediatrą leczącym wg nowych standardów, jest zawsze przygotowana do mojej wizyty. Jestem alergiczką od 15 lat, a od kiedy zaczęłam się u Pani doktor leczyć, praktycznie zapomniałam o wszystkich dolegliwościach. Na miejscu można wykonać testy, spirometrię, odczulać się oczywiście. Sama Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą i poświęca czas pacjentowi, a dla mnie osobiście jest to bardzo ważna cecha.

Opinia dodana przez: Alergik juliahalupka

Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c
Folwarczna 1
62-700 Turek

Super lekarz, niezwykle kompetentny, wzbudza zaufanie i co najwazniejsze, unika antybiotykoterapii. Prowadzi moje dziecko od urodzenia. Kiedy jest potrzeba mozna z nia skonsultowac problem nawet telefonicznie! Polecam goraco.

Opinia dodana przez: Agata

Strzelno Miradzka 2a
88-320 Strzelno

super lekarz,chodzi do niej moja córka z wnuczką,naprawdę wysłucha,zrozumie,doradzi.I co bardzo istotne ma podejście do dzieci

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Do dr Menduś chodzę z dziećmi od kilku lat. Rzeczywiście w 1-szej kolejności lekarka robi testy. Jeśli nic nie wychodzi, to szuka. Nie 3ma się jednego schematu leczenia jak to robi wielu lekarzy. Dzięki niej moje chorusy mają się o wiele lepiej.

Armii Krajowej 3
Turek

lekarze jak ludzie mają różne dni,ale odnośnie Pani doktor przez 15 lat leczenia własnego i mojego dziecka nie spotkałam sie nigdy z nieuprzejmością. zawsze uprzejma i co najważniejsze wybitnie kompetentna- jako nieliczna doskonale orientuje się w najnowszych osiągnięciach i celująco ordynuje leczenie.
serdecznie polecam

Opinia dodana przez: iwona

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDYK"
Armii Krajowej 3
62-700 Turek

Bardzo dobry specjalista. Sumienny i rzetelny. Kompleksowo podchodzi do pacjentów. Cierpliwy i uprzejmy.

Kleczewska 16
Konin

A mnie odpowiada jego konkretne podejscie do sprawy. Nie idę na pogaduszki tylko diagnozę i leczenie. Pani w rejestracji przemila.

lekarz Krystyna Kowalewska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Rolna 1a
Konin

Lekarz wg. mnie słaby i nie polecam go. Choćby za podejście do pacjenta i uprzejmość a raczej jej brak. Pierwszy i ostatni raz u niego byłem.

Opinia dodana przez: Andrzej