Alergolog W Okolicach Goniądz

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Białystok

Polecam serdecznie! Pani Doktor jest super, chodziłem do niej 2 lata, pomaga jak tylko może, zarówno w czasie leczenia jak i po (po ukończeniu 18 r.ż.). Bardzo uprzejma i kompetentna. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w żadnej przychodni dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Maciej

Al. Piłsudskiego Józefa 12/35
15-445 Białystok

Dr Krzysztof Kowal to wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany, świetny specjalista. Leczę się u niego od kilku lat (choruję na astmę oskrzelowa) i od kiedy los szczęśliwie zetknął mnie z Panem Kowalem wiem jak obchodzić się z moją chorobą. Cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim przeogromna wiedzą pana doktora to jego atuty. Nie wyobrażam sobie innego lekarza do którego mogłabym udać się ze swoją chorobą, a proszę mi wierzyć, że w poszukiwaniu tego najbardziej kompetentnego odwiedziłam kilku. Jednym słowem świetny specjalista i wspaniały człowiek. Gratulacje panie doktorze i ogromne podziękowania. :)

Opinia dodana przez: Anna

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Pani doktor jest znakomitym specjalistą, jak również ma ogromnie dużo empatii w podejściu do pacjenta. Zdecydowanie wyróżnia się swoim profesjonalizmem na tle innych lekarzy. Polecam.

Opinia dodana przez: Weronika

Centrum Medyczne Warszawska
Bukowskiego1
Białystok

Lekarz z powołania, pasjonatka swojej pracy, idealne podejście do dziecka, diagnoza i leczenie trafione w 100%, poprawa po 24h od zastosowania leku. Stara szkoła lekarska;).Pani Doktor nie leczy objawów choroby lecz jej przyczyny, niezwykłe w dzisiejszych czasach.Polecam wszystkim zaniepokojonym mamom z kilkoma różnymi diagnozami.Wspaniały lekarz i człowiek.

Gabinet Laryngologiczny

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

to na pewno dobry lekarz, poleciłbym znajomemu.

to na pewno dobry lekarz, poleciłbym znajomemu.

Opinia dodana przez: elaela ela-ela88

Augustów

Prowadzi leczenie Mojego Syna od 3 lat, za każdym razem dokładnie wysłuchuje Moich obserwacji i nie lekceważy tego co mówię. Naprawdę gorąco polecam.

lekarz Irwina Zaborowska-Kłoczko

Alergolog, Internista

REUMA-MED EŁK dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska
Mickiewicza 10B
19-300 Ełk

Wizyta prywatna.
Wcześniej szukałam diagnozy dla swoich duszności u różnych pulmunologów, także poza Ełkiem. Dopiero ta Pani zdiagnozowała u mnie astmę po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i dwóch spirometriach(pierwsza normalna, druga po podaniu dawki leku wziewnego). Cała wizyta trwała ponad godzinę.

Wizyta prywatna.
Pani Irwina jest sympatyczną osobą, sprawia wrażenie troszkę zakręconej ale czułam się wysłuchana, zbadana i wyszłam z gabinetu zadowolona i wreszcie zdiagnozowaną. Polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

najsympatyczniejszy lekarz jakiego kiedykolwiek miałam okazję poznać... żeby większość lekarzy była taka jak on żaden pacjent nie miałby obawy pójść do lekarza