Alergolog W Okolicach Grodków

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Doświadczona, dobra lekarka. Bardzo konkretnie podchodzi do leczenia. Zleca na wstępie zawsze kompleksowe badania, analizuje, doradza najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Miła i uprzejma. Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Anna

ul.Uczniowska 29
Wrocław

Leczymy się u Pani Doktor od 7 lat. Zawsze ma czas, serce i usmiech dla dzieci. Lekarz z powołania, bardzo szanuję, lubię i polecam. :)

Opinia dodana przez: Urszula

Poradnia Alergologiczno-Pulmonologiczna

48-300 Nysa

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Kielecka 12/16
45-319 Chwałkowice, Opole

Pierwsza wizyta u alergologa i jak dla mnie rewelacja. Dawno nie widziałam takiego zaangażowania i uprzejmości u lekarza. Byłam z NFZ i nawet bez proszenia się dostałam skierowania na dodatkowe badania. Cieszę się, że trafiłam na lekarza z powołania:)

Opinia dodana przez: Ania

Opole Wróblewskiego 38
45-759 Opole

Wspaniały Lekarz, bardzo kompetentny, zna się na rzeczy, jest bardzo miły wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo życzliwy dla pacjentów, traktuje ich jak ludzi równych sobie a nie jak kolejny numer w NFZ.

Opinia dodana przez: Agnieszka

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Chwałkowice, Opole

Leczyłam się u innego alergologa(też ma opinie bardzo dobrego) przez 2 lata na astmę. Brałam leki i czułam się dobrze. Po dwóch latach mogłam już odstawić leki, więc tak tez zrobiłam. Jednak duszności wróciły na wiosnę. Poszłam więc do Doktor Żurek okazało się że astmy nie mam i nie miałam! Są to dolegliwości żołądkowe, dostałam odpowiednie leki i wszystko minęło! Jestem zdrowa i nie biorę nie potrzebnych leków. POLECAM BARDZO GORĄCO!!

lekarz Halina Chmielewska

Alergolog, Internista

1 Maja 9 (II p.)
Chwałkowice, Opole

Do Pani doktor trafiłam w bardzo poważnym stadium alergii- kilka lat temu.Dzięki Jej wiedzy ,profesjonalnemu podejściu,dobraniu odpowiednich leków ,dziś nie mam problemu z alergią. W okresach wzmożonego pylenia ,stosuję tabletki .Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam Panią doktor Chmielewską ...

Do Pani doktor trafiłam w bardzo poważnym stadium alergii- kilka lat temu.Dzięki Jej wiedzy ,profesjonalnemu podejściu,dobraniu odpowiednich leków ,dziś nie mam problemu z alergią. W okresach wzmożonego pylenia ,stosuję tabletki .Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam Panią doktor Chmielewską :)

Opinia dodana przez: Krystyna

Pabianicka 25 lok. 409
53-339 Wrocław

Witam
Leczę się u Pani Doktor Łata już 5 lat . Nigdy nie miałem problemu z przyjęciem nigdy nie zastałem kolejki .Załatwiam sprawę i po kłopocie . polecam Panią Doktor z zakresu Alergologii .

Witam

Opinia dodana przez: dariusz

ulica Chodowieckiego 7
48-300 Nysa

Leczę u tej pani doktor moją córkę już 9 lat i nie narzekam. Zawsze jest miła i uśmiechnięta,odpowiada na każde moje wątpliwości,a dodam tylko że leczę dziecko tylko na koszt nfz.

Opinia dodana przez: Anonim 35

lekarz Izabela Weryho-Darowska

Alergolog, Pediatra

Piławska 10 lok. 1
Wrocław

Polecam Panią Doktor. Bardzo dobrze się mną zajęła i dobrała leki. Poświęca czas i słucha, przez co wiem, że trafiłam w końcu na świetnego specjalistę.