Alergolog W Okolicach Gubin

Torzym

Polecam panią doktor wszystkim, którzy borykają się z ciężką alergią. Ja od kilku tak nie mogłam znaleźć kompetentnego alergologa. Kiedy trafiłam do pani doktor wysłuchała mnie bardzo dokładnie i poświęciła tyle czasu ile trzeba na wytłumaczenie mojego przypadku. Przecież PO TO WŁAŚNIE chodzi się do doktora, prawda? Nie na pogaduszki i prywatne rozmowy, a wyjaśnienie problemu i PLAN leczenia! To wszystko otrzymałam od pani doktor i zaczynam leczenie właśnie u niej. Bardzo kompleksowo podchodeszła do mojej choroby i od razu w kilku zdaniach bardzo rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Czego chcieć więcej??? Zdecydowanie polecam.

ŁUŻYCKIE CENTRUM MEDYCZNE

68-200 None

Polecam z pełną odpowiedzialnością doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta,świetnie współpracuje z dzieckiem,otrzymałam dokładną instrukcję obsługi inhalatora,pokazał co i jak(choć mogłabym przeczytać ulotkę)poświęcił nam dużo czasu jestem pod wrażeniem.

Krystyna Judycka.

Krystyna Judycka.

lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

uważam że to konkretny i rzeczowy człowiek,leczył koleżanki dziecko i jest dobrze,nie można od razu kogoś przekreślać. Byłam 2tyg. w szpitalu i nie wykryto mi na co jestem uczulona,a tam sami specjaliści przecież są;), wysłali mnie z dobrymi wynikami do domu,a ja dalej się dusiłam i puchłam.

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Leczyłam syna 11 lat,prócz tego że jest świetnym specjalistą to pozostał człowiekiem.

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Pani Doktor zawsze jest spóźniona, przychodzi godzinę po czasie i nawet się nie spieszy. Zamiast przyjmować pacjentów rozmawia z pielęgniarką. Nie chciała wypisać zaświadczenia, bo to jest temat na osobną wizytę. Tłumaczyła, że jej płacą za wizytę, a nie za głowę. Stwierdziła, że nie jest od wypisywania leków. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE