Alergolog W Okolicach Hel

Wolny termin: 31 Maj o 14:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Danuta Moszyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Luxmed

Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Opinia dodana przez: Jadwiga

derm-al

Wyścigi, Sopot

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.

Opinia dodana przez: Marek

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Rewelacyjna lekarz, z powołania, kompetentna, rzeczowa. Godna zaufania z doskonałym podejściem do małego pacjenta jak i jego opiekunów. Polecam, dla nas niezawodna od ok 20 lat, leczy nasze drugie pokolenie 👍

Opinia dodana przez: ola

Armii Krajowej 116 lok. 5
Wyścigi, Sopot

Najlepszy lekarz jakiego znam - kompetentny, życzliwy, uprzejmy, doświadczony, empatyczny. Leczę się u Pani Docent ponad 20 lat. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na kogoś innego :) bardzo, bardzo, bardzo polecam!

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog