Alergolog Inowrocław

Inowrocław

Jestem mamą dwójki dzieci i ze starszym miałam problemy od urodzenia z alergią pokarmową (kolki do dwóch lat), tzn cały czas wszyscy lekarze przypuszczali, że skaza białkowa, alergia pokarmowa, ale nikt nie pofatygował się żeby zrobić testy lub inne badania, bo dziecko nie ma skończone trzech lat. Obecnie syn ma 4lata i faktycznie wyrósł z tego, ale co ja z nim przeszłam i on się namęczył to tylko my wiemy:(. W grudniu 2012 urodziłam córeczkę, i powtórka z rozrywki, tyle że córka ma jeszcze duże zmiany skórny oraz częste zapalenie oskrzeli i płuc, wtedy dostałam namiar do pani dr. Kuleszo i strzał w dziesiątkę. To własnie pani doktor stwierdziła, że bez badań i testów nie zacznie leczyć bo musi wiedzieć w jakim kierunku ma leczyć. Po wynikach, odpowiednia dieta, odpowiednie leki i bez porównania, i to własnie pani dr Kuleszo powiedziała, że starsze dziecko powinno mieć testy zrobione i podjęła się tego. Z pewnością polecam, wysłucha wytłumaczy i uważam, że to lekarz z powołania:) dziękuję pani Doktor:)

Opinia dodana przez: Ania

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52
Inowrocław

Od prawie 12 lat leczymy się u Pani Doktor. Została naszym "lekarzem rodzinnym". Mogę na Nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Nigdy nie odmówiła pomocy. Diagnozy zawsze trafne. Potrafi kompleksowo łączyć objawy. Polecam

Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Zyta Szumlańska

Alergolog, Audiolog

Przychodnia "Narutowicza"
Narutowicza 24
88-100 Inowrocław

Jako dziecko leczyłem się u Pani Szumlańskiej z problemów z zatokami, natomiast jako nastolatek z alergii. Zawsze miła, życzliwa i pomocna. Polecam

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Anna Nowosad

Alergolog, Pediatra

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
88-100 Inowrocław

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.

Mickiewicza 58
Inowrocław

polecam jak najbardziej! Pani doktor jest miła i wie co robi, już u wielu alergologów byłam, dopiero dr Nowak mi pomogła :)

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97