Alergolog W Okolicach Jastrowie

ulica Miła 6/2
78-600 Wałcz

Polecam Panią doktor,stawia dokladne diagnozy. Lekarz z powołania,interesuje się małym pacjentem. Konkretne i i fachowe podejście. Leczę córkę u Pani doktor od urodzenia i nigdy się nie zawidłam!

Opinia dodana przez: Karolina

Łąkowa 1
Człuchów

Wierze we wszystkie pozytywne opinie.Moje dziecko jak leżało w Gdańsku w szpitalu to wołało, że chce doktora Wojtasika czym bardzo zaskoczył lekarzy, którzy go badali.Pytali go co to za doktor.Padła krótka odpowiedz-KOCHANY

Opinia dodana przez: krystyna

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

Żeromskiego 18b
64-980 Trzcianka

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Kopernika 4
77-400 Złotów

Nie mogę narzekać, chodzę do niego od czasu do czasu z dziećmi jak już inni lekarze nie dają rady...wtedy on zawsze mi wyprowadzi dziecko. Jest drogi, ale jeśli chodzi o choroby układu oddechowego ma pojęcie, z lekami nie jest tak źle, zawsze proponuje tańsze i droższe jak kogo stać, ale przedtem pyta. Jest bardzo szczegółowy, robi dokładny wywiad i dokładnie osłuchuje dziecko, wizyta nie trwa 5 minut ale czasem z dobre 20-30. Ja polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Centrum Medyczno - Rehabilitacyjne Puls
Budowlanych 10
78-600 Wałcz

Wspaniała Pani doktor. Bardzo pomogła mojej córce. Nie znam drugiego takiego lekarza.Polecam wszystkim!!!!!!!

Barwice

Edward Łaski

Alergolog, Dermatolog

Wojska Polskiego 2-6
Wałcz

Kompleksowo zajął się moim problemem, kuracja przyniosła oczekiwane skutki. Pomimo powtarzających się zarzutów o nieuprzejmym zachowaniu, ja nie doświadczyłem takiego. Dr wytłumaczył na czym polega moja choroba i opisał szczegółowo kroki kuracji. Polecam.

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczny i Ftyzjopneumonologiczny
Chłodna 50