Alergolog W Okolicach Jutrosin

Słowiańska 41
Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

al. Konstytucji 3 Maja 2
Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Bardzo dobry specjalista,kompetentny, wie co robi, polecam

Bardzo dobry specjalista,kompetentny, wie co robi, polecam

Jana Pawła II 1
Trzebnica

dziwię się skąd głosy na nie; a ja każdemu polecam i dużo moich znajomych korzysta z porad tej lekarki, bo:

1/ tłumaczy dlaczego dziecko dosteje lek
2/ ma czas na wytłumaczenie choroby
3/ dużo czasu poświęca zapobieganiu
4/ nie naciąga na częste kontrole

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
Leszczynko, Leszno

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Chodzę do niej już od kilku lat. Na początku nie spełniala moich oczekiwań (w testach alergicznych nic nie wychodziło, a ja wciąż miałam objawy alergii), ale po jakimś czasie w końcu okazało się na co konkretnie jestem uczulona i od tego momentu leczenie przebiega bardzo sprawnie.

Ostrów Wielkopolski

Rewelacyjny lekarz,więcej takich.Nigdy nie odmawia pomocy.Zawsze służy DOBRĄ radą.Dzięki p.doktor moja córka pomału zapomina o chorobie-DZIĘKUJE.

jeszcze nigdy nie byłam tak poruszona wychodząc od lekarza, jest nieuprzejmy(delikatnie to ujmując), pytań to nawet proszę nie zadawać bo w połowie przerwie mówiąc to co on chce powiedzieć,wywnioskowałam że ma strach iż nie będzie w stanie na nie odpowiedzieć. moja córka była przerażona, nigdy więcej do niego jej nie zaprowadzę. ten lekarz to chyba pomylił zawody, moim zdaniem w ogóle nie powinien pracować z ludźmi. poprosiłam o wypisanie 1-dniowej porady czy coś w tym rodzaju do pracy, to z oburzeniem i podniesionym głosem odpowiedział "a na jakiej podstawie" no i straciłam dzień urlopu, a szkoda bo dzień był naprawdę stracony i zepsuty humor. Jeśli ktoś musi iść do alergologa to tylko nie do niego!!!!

None
ulica Kościuszki 13/3