Alergolog W Okolicach Kamieńsk

Fabianiego 7
Radomsko

Wspaniały lekarz. Kompetentny, o ogromnym zaangażowaniu w leczeniu moich dwóch synów. Leczenie i odczulanie uratowało moich chłopaków od ciągłych infekcji i antybiotyków. Pani pielęgniarka również miała i przyjazna.

Opinia dodana przez: Lidka

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Al.NMP 67a/4
Częstochowa

Polecam, jedyna wada to częste czekanie na szczepienie spowodowane dużą ilością pacjentów. Przeszedłem pierwszy rok odczulania, zmiana ogromna, dodatkowo doskonale dobrane leczenie farmakologiczne.

lekarz Urszula Jędrys-Kłucjasz

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39
Bełchatów

daje skierowanie na badania w szpitalu publicznym.pozwala to zaoszczedzi pieniądze.raczej pomocna.

Czapliniecka 5
Bełchatów

Nie ulega wątpliwości,że profesjonalizm nade wszystko. Dla mnie to osoba merytoryczna ,skoncentrowana na problemie a nie odczuciach ambicjonalnych pacjenta.
W Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie, przeprowadzała u mnie zabieg(udrażniania nosa,usuwanie polipów).Skutek ,po latach męczarni, wreszcie oddycham jak należy. Zatem opinia wysoce pozytywna.U lekarza nie szukam czułości ale skuteczności w udzielanej pomocy.

Opinia dodana przez: Kazimierz N.

Bolesława Chrobrego 24

miła kompetentna,moje dziecko nie płacze podczas badania przez p. doktor

miła kompetentna,moje dziecko nie płacze podczas badania przez p. doktor

lekarz Bogumiła Ujma

Alergolog, Pediatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Częstochowa

dobry lekarz, kompetentny, ogromny minus za bardzo długie czekanie w kolejce niekiedy bywa nawet 4 godziny.

Opinia dodana przez: MAGDA

Reymonta 48