Alergolog W Okolicach Kańczuga

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500, Jarosław

Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa

Opinia dodana przez: Regina

Jabłońskiego 2/4
Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

Sportowa 4
37-700, Przemyśl

Miła, serdeczna, pogodna, pełen profesjonalizm w trakcie wizyty. Pani doktor dokładnie mnie wysłuchała. (nawet najgorsze głupoty) Otrzymałem pisemne zalecenie i plan leczenia. Aby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak Pani doktor.

lekarz Wiesław Niemiec

św. Józefa 7
Przemyśl

Polecam, chodzimy od kilki lat, na skuteczne odczulanie

Polecam, chodzimy od kilki lat, na skuteczne odczulanie

Sadowa 11a
38-500, Sanok

Nie lubię gadulstwa, więc piszę: Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.Super.

Opinia dodana przez: Leonarda

lekarz Irena Kędzierska

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna
3-Maja 43
36-200, Brzozów

Super lekarz, bardzo polecam. Miło, bez stresu dla dzieci i przede wszystkim trafione leczenie. Zupełnie nie rozumiem wpisu o drogich lekach, od paru lat leczę alergię swojego dziecka i wiem jak drogie potrafią być leki. Odkąd zmieniłam lekarza na dr Kędzierską nie tylko zażywa ich mniej ale także wyszukuje mi skuteczne tańsze zamienniki. Należy jeszcze dodać że dopiero dr Kędzierska zwróciła mi uwagę na fakt że niektórych leków nie można podawać dziecku bez przerwy, bo może to mieć poważne skutki uboczne. Do tej pory żaden inny lekarz mi tego nie powiedział. Natomiast jeśli chodzi o leczenie nie u specjalisty to stanowczo odradzam, tacy lekarze zwykle leczą tylko objawy a nie przyczynę i efekt jest krótkotrwały. Dr Kędzierska pomogła nam tez dostosować dietę oraz wyeliminować alergeny z najbliższego otoczenia dziecka. Faktycznie czasem się spieszy ale wynika to zwykle z tego, że ma dużo pacjentów. W razie pilnej potrzeby umawia też wizytę nawet z dnia na dzień. GORĄCO POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Asia

lekarz Małgorzata Tyśnicka

Wojska Polskiego 20
36-040, Boguchwała

Lekarz godny polecenia - kompetentny, zna się na rzeczy.

Lekarz godny polecenia - kompetentny, zna się na rzeczy.

Warzywna 3
Rzeszów

Byliśmy umówieni na 15 a przyjeła nas o 18.00 Jechalismy tam ponad 1 godzine!!! Pani dr < szkoda, ze ma ten tytuł> w miedzyczasie wyszłam na herbatke w przychodni! nie bylo jej ponad 30 min. A gdy doszło do nas <a bylismy ostatni> to powiedziala, ze nas nie przyjmie. Po ubłaganiu bo byla to nasza deska ratunku- przyjela nas po to, by dac nam swoj nr komorkowy do prywatnego gabinetu. Moze i Pani Dr ma wiedze, ale oprocz tego wazniejsze jest podejscie i chec niesienia pomocy. Nie otrzymalismy pomocy od Pani Dr. Nie polecam!!!

Prywatny Gabinet Alergologiczny i Chorób Dzieci
Sikorskiego 1a