Alergolog W Okolicach Karlino

Usługi Medyczne Małgorzata Kałużna

Koszalin

Polecam, Pani Doktor miła, cierpliwie wytłumaczyła na czym polega choroba i jak należy postepować, dziecko przy pierwszej wizycie zostało kompleksowo przebadane, wizyta na godzinę, bez kolejki w wyznaczonym dniu i wszystko w ramach NFZ.

Opinia dodana przez: anna

lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Zagłoby 9
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!

Opinia dodana przez: Rad Klos

Jabłoniowa 24
Koszalin

Kompetentny, profesjonalny, konkretny. Świetny lekarz.

Kompetentny, profesjonalny, konkretny. Świetny lekarz.

lekarz Elżbieta Matusz

kom. 603657624
Reymonta 13
72-346 Pobierowo

Bardzo polecam Panią doktor mój Kubuś jest dzięki niej zdrowy. Miła i uprzejma osoba . Jeszcze raz dziękuję Pani Elu.

Opinia dodana przez: Krzysiek

Barwice

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

lekarz Grażyna Stanisławska

Staszica 8a
75-710 Koszalin

BARDZO ALE TO BARDZO DOBRY PULMONOLOG JUSZ LECZYMY TAM CÓRKĘ PONAD 5 LAT ALE SA REZULTATY . JESTESMY JAKO RODZICE ZADOWOLENI Z PANI DOKTOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Ja natomiast polecam. To lekarz który nie mówi tego na co oczekuje pacjent. Jest konkretny i bardziej zwraca uwagę na skutki jakie może spowodować przewlekła alergia np astmę. To dlatego np:wnikliwie osłuchuje układ oddechowy. Alergia jest praktycznie niewyleczalna i większość osób liczy na cudowne uzdrowienie przez lekarza. Więcej w tym temacie ma do powiedzenia od lekarza ma organizm. Nie eksperymentuje z lekami aby nie wyrządzić szkód
choremu. Przykład: przepisał mi lek "Cezara" gdy tylko
się ukazał wręczając mi również receptę na stary lek.
Po 3 dniach po tym leku zacząłem puchnąć, odrzuciłem go jak mi przedtem zalecił przechodząc na "stary" lek w który mnie zabezpieczył. Czy można więcej żądać?
Uważam, że jest lekarzem rzetelnym a nie słownym
cudotwórcą czego niektórzy oczekują. To wynika przede wszystkim z tego, że na alergię nie ma leków a lekarz łagodzi jedynie objawy tej choroby.

Opinia dodana przez: Wojtek

Broniszewska 32a
72-300 Gryfice

Moja wizyta u lekarki była bardzo dziwna. Po rozwiązaniu tomu krzyżówek i wpuszczeniu wszystkich bardziej uprzywilejowanych pacjentów (3 godziny!). Okazało się, że cierpię na wiele chorób, których leczenie i diagnoza nie są refundowane. Lekarka ta zaleciła bardzo kosztowne testy, które dziwnym zbiegem okoliczności można zrobić u niej prywatnie. Efektem mojej wizyty nie była wcale pomoc na moje dolegliwości, tylko próba przekonania mnie do wykonania bardzo drogich testów, które nie są refundowane, a wykonwywane prwyatnie przez tę lekarkę.
Można odnieść wrażenie że chodzi tylko o pieniądze i wizytę prywatną. Już nigdy tam nie pójdę gdyż chcę pozostać w zdrowiu i bogactwie.

ulica Jabłoniowa 24 b/c
75-679 Koszalin