Alergolog W Okolicach Kępno

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
56-400 Oleśnica

pani doktor jest wspaniała,zrobiła mi testy,miałam próbę na wentylację płuc.Dostałam leki do wdychania.Po trzech dniach czułam się jak ryba w wodzie,bez kaszlu i duszności.Szczerze polecam.

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA

54-239 Wrocław

Wspanialy lekarz i czlowiek,od lat wspiera mego syna w ciezkiej,niestety jak dotad nieuleczalnej chorobie.DZIEKUJE!!
matka

matka

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Aneta

63-400 Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

lekarz Anna Rybczyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Sieradzka 23
98-300 Wieluń

Jestem pod wrażeniem. Świetna organizacja pracy: umawiła mnie na godzinę i o tej weszłam. Dostałam konkretne informacje po badaniu. Wytłumaczone: co, jak i dlaczego. Poczekałam, czy i leczenie będzie równie dobre, jak moje odczucia i teraz z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecić doktor Rybczyńską

Opinia dodana przez: Grażyna

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

lek. med. Wiesława Braun

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Indywidualna Praktyka Lekarska Wiesława Braun
Myjomice 98
Kępno

jestem bardzo zadowolona z pani doktor... dodam ze od 6 lat jestem jej pacjetka i nigdy nie zawiodlam

Opinia dodana przez: angela

Ostrów Wielkopolski

Rewelacyjny lekarz,więcej takich.Nigdy nie odmawia pomocy.Zawsze służy DOBRĄ radą.Dzięki p.doktor moja córka pomału zapomina o chorobie-DZIĘKUJE.

Bystre

Lux Med