Alergolog W Okolicach Kock

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Doskonała Pani doktor,leczy mojego brata i mnie,bardzo miła O wysokich kompetencjach, co bardzo ważne dostępna w różnych godzinach,nastawiona na niesienie pomocy pacjentowi. Naprawdę godna polecenia i zaufania

Opinia dodana przez: Monika

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Dr. Ferenc jest miła i kompetentna. Bardzo poważnie traktuje każdy przypadek. Kieruje na szczegółowe testy alergologiczne.Jestem zadowolona i szczerze polecam panią doktor.

Urszula Świderska-Netczuk

Alergolog, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Gabinet Medycyny Estetycznej
Zahajkowska 8C
21-560 Międzyrzec Podlaski

cudowna Pani Doktor. Profesjonalna, cierpliwa, naprawdę znająca się na tym co robi! W 100% mogę polecić. Oby więcej takich lekarzy!!

Opinia dodana przez: lidia

Specjalistyczny Gabinet Alergologiczny
al. Kraśnicka 88/1
20-718 Lublin

Pani Doktor jest fenomenalna. Mam uczulenie na najwyższym poziomie na roztocza, po odpowiednich lekach, a z czasem już odczulaniu, wszystkie objawy zniknęły. W końcu mogę normalnie funkcjonować. Podchodzi do człowieka, jakby był jej pierwszym pacjentem z życiu. Wszystko szczegółowo i dokładnie wykonuje, analizuje, diagnozuje i tłumaczy. Kompetentna osoba, nie znam lepszego Alergologa. Polecam wszystkim alergikom!!

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo miła Pani doktor, nie robi żadnych z odczulaniem, na prawdę polecam!

Bardzo miła Pani doktor, nie robi żadnych z odczulaniem, na prawdę polecam!

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Jest to chyba jedyny lekarz z powołania jakiego znamy. Wykazuje ogromne zainteresowanie, zawsze znajduje czas dla pacjentów i wszystko dokładnie tłumaczy. Nie odsyła, nie zbywa, nie naraża na zbędne koszty. Leczę u Pani Doktor dwójkę moich dzieci i jestem ogromnie zadowolona. Wszystkie nasze problemy zniknęły już po pierwszej wizycie. Mamy do niej pełne zaufanie i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu kto zmaga się z dziecięcą alergią. Wizyta u Pani Doktor zawsze przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze- dzieci ją po prostu uwielbiają.

Opinia dodana przez: Paula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Konrada Wallenroda 15
20-607 Lublin

Nie mam zastrzeżeń do leczenia u Pani Doktor.Kompetentna i dokładna.Są dobre efekty terapii.Pani Doktor nie jest gadułą ale odpowie na każde zadane pytanie dotyczące leczenia.Mnie to bardzo odpowiada,że jest konkretna i rzeczowa.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Grażyna Żywicka

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

lekarz z poświęcenia zawsze pomocna i można o każdej poże na nią liczyć kiedy zachodzi potrzeba. Umie wytłumaczyć i osobiście podejść do każdego z pacjentów, ma dobre podejście do dzieci

lek. med. Elżbieta Talacha

Alergolog, Dermatolog

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Bardzo dobry lekarz, polecam. Zna się na rzeczy, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi. Jak powszechnie wiadomo TR jest bardzo trudną chorobą, Pani doktor poradziła sobie z tym doskonale. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią doktor.

Opinia dodana przez: Bożena

enel med

Byłam dziś pierwszy raz u pani doktor. Miła i uprzejma, poświęciła dużo czasu na wywiad ze mną, badanie i dała skierowanie na testy alergologiczne oraz do kardiologa (ponieważ cośtam usłyszała). Po pierwszej wizycie jestem zadowolona.

Opinia dodana przez: Urszula