Alergolog W Okolicach Kołaczyce

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

Centrum Medyczne Liszki
469
32-060 Liszki

Z pomocy Pani doktor korzystaliśmy wiele razy(2 dzieci alergików). Zanim trafiliśmy do najlepszego lekarza - Pani Jedynak-Wąsowicz "odwiedziliśmy" kilku innych specjalistów. Nigdzie nie spotkaliśmy się z tak rzetelnym podejściem do leczenia i z tak miłym lekarzem. W 100% polecamy.

Opinia dodana przez: Irek Klimas

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

lekarz Marek Teneta

Alergolog, Internista

Krakowska 50
Krosno

Świetny lekarz, szybko poznał sie na mojej chorobie i dobrze wyleczył. Leczy takze mojego męża dzieci i wnuki. Polecam . Anna

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Irena Kędzierska

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna
3-Maja 43
36-200 Brzozów

Super lekarz, bardzo polecam. Miło, bez stresu dla dzieci i przede wszystkim trafione leczenie. Zupełnie nie rozumiem wpisu o drogich lekach, od paru lat leczę alergię swojego dziecka i wiem jak drogie potrafią być leki. Odkąd zmieniłam lekarza na dr Kędzierską nie tylko zażywa ich mniej ale także wyszukuje mi skuteczne tańsze zamienniki. Należy jeszcze dodać że dopiero dr Kędzierska zwróciła mi uwagę na fakt że niektórych leków nie można podawać dziecku bez przerwy, bo może to mieć poważne skutki uboczne. Do tej pory żaden inny lekarz mi tego nie powiedział. Natomiast jeśli chodzi o leczenie nie u specjalisty to stanowczo odradzam, tacy lekarze zwykle leczą tylko objawy a nie przyczynę i efekt jest krótkotrwały. Dr Kędzierska pomogła nam tez dostosować dietę oraz wyeliminować alergeny z najbliższego otoczenia dziecka. Faktycznie czasem się spieszy ale wynika to zwykle z tego, że ma dużo pacjentów. W razie pilnej potrzeby umawia też wizytę nawet z dnia na dzień. GORĄCO POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Asia

wyszyńskiego
Krosno

Jestem pacjentką pani doktor od 4 lat i jestem bardzo zadowolona.
Nie tylko jest uprzejma ale i zwraca dużą uwagę na pacjenta i jego leczenie.

Jestem pacjentką pani doktor od 4 lat i jestem bardzo zadowolona.
Nie tylko jest uprzejma ale i zwraca dużą uwagę na pacjenta i jego leczenie.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Tyśnicka

Wojska Polskiego 20
36-040 Boguchwała

Lekarz godny polecenia - kompetentny, zna się na rzeczy.

Lekarz godny polecenia - kompetentny, zna się na rzeczy.

lekarz Bernadeta Majorek-Olechowska

Goldhammera 10
33100 Tarnów

Bardzo dobra i sympatyczna pani alergolog. Doskonale zabiera się do pracy. Zrozumiale tłumaczy i potrafi idealnie wyczuć przyczynę oraz rodzaj choroby.

Opinia dodana przez: kornelka