Alergolog W Okolicach Korsze

Bohaterów Westerplatte 4 lok. 115
Giżycko

Pani komar jest świetnym specjalistą sam jestem tego najlepszym przykładem poniekąd dzięki niej żyję naprawdę gorąco polecam zdecydowanie jeden z nielicznych kompetentnych lekarzy w naszym województwie

Niepubliczna Przychodnia Rodzinna "Eskulap"
Armii Krajowej 2A
11-300 Biskupiec

Najlepszy pediatra alergolog pod słońcem. Fachowe podejśie, profesjonalne leczenie , szybka diagnoza . Nie oddałabym corki w nizyje rece tylko do Pani Doktor. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Marta

Młynowa 16/1
11-700 Mrągowo

Nie polecam.Bardzo nieprzyjemna osoba. Przez 3/4 wizyty opowiadala o sobie zamiast skupic sie na pacjencie.Tragiczne podejscie do dziecka, ktore krytykowala za zachowanie tylko dlatego, ze dziecko sie po prostu balo nakluwania podczas testow. Nigdy wiecej!!!

Opinia dodana przez: Ewelina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE s.c. B.Bednarska, A.Bok, I.Fiedorowicz, M.Męzińska
kard. Wyszyńskiego 11
11-200 Bartoszyce