Alergolog W Okolicach Kościerzyna

Wolny termin: 1 Mar o 14:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech

Jaskółcza 7/15 lok. 56
Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.

Opinia dodana przez: Marek

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
Gdańsk

Rewelacyjna lekarz, z powołania, kompetentna, rzeczowa. Godna zaufania z doskonałym podejściem do małego pacjenta jak i jego opiekunów. Polecam, dla nas niezawodna od ok 20 lat, leczy nasze drugie pokolenie 👍

Opinia dodana przez: ola

Mostowa 3
Tczew

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, jest godna polecenia :):):):):):):):):)):):):):):):):))):):):):):)

Marta Gronkiewicz

Alergolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica Jeziorna 1
Kartuzy

W życiu, niestety, spotkałem wielu lekarzy. Pani Doktor jest jednym, z tych których można zaufać. Leczyłem się przez dobrych kilka lat i na tej podstawie stwierdzam, że jeśli tylko byłaby taka możliwość leczył bym się tylko u Pani Doktor. Dobrze potrafi leczyć w swojej specjalizacji ale i sprawy ogólne związane ze stanem zdrowia także nie sprawiają jej problemu. Przez te kilka lat zawsze była w stanie mi pomóc. A leki które przepisywała były skuteczne i dobrze dobrane. Zawsze można także dopytać o szczegóły a Pani Doktor cierpliwie odpowie.
Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jakub

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
Lębork

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny, adres do doktora Lolo, pilne! Chciałabym się umówić na wizyte prywatna. p.smuraga1989@interia.eu

Bukowa 9
Starogard Gdański

Jest bardzo dobry w tym co robi. Mam dziecko astmatyczne na wziewach, co rusz cos dolega.Dr zawsze ma czas, przyjmie o kazdej porze, wyjasni, uspokoi jak trzeba. Nie wyobrazam sobie pojsc do innego lekarza w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia. Trzyma długo, bada dokładnie i kompleksowo. Często mozna zadzwonic i dopytac o rozne rzeczy. Doktor potrafi posłuchać kaszlu przez telefon :) Nie pojmuję dywagacji nt ceny. Nie chcesz-nie dzwoń, nie idź, nie płać.. Idź do kogoś za 40zł a potem tydzień w szpitalu. Ja dziękuję za takie ekscesy.!!!

Opinia dodana przez: e.p.

Medcare

Gdańsk

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym