Alergolog W Okolicach Kowary

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

lekarz Marek Orski

Alergolog, Internista

pl. Magistracki 3a (II p.)
Wałbrzych

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.
Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Po tylu lekarzach i szpitalach(!) dopiero on postawił dobrą diagnozę. Jest bardzo dokładnym lekarzem i sympatycznym. Pierwsza wizyta to dobra godzina czasu-robi dokładny wywiad.

Dziękuje, że taki lekarz mi ...

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Dziękuje, że taki lekarz mi się trafił :)

Kościuszki 15e lok. 5
Kamienna Góra

Lekarz kompetentny,kochający dzieci. Przy wizycie kontrolnej nie płaci się ani złotówki.

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

bardzo dobry lekarz dla moich dzieci które chorują na mukowiscydozę a to choroba którą leczy garstka lekarzy bo jest skomplikowana. Miła, fachowa, mądra i gdy zadzwonię to pomoże. Mamy do niej 200 km

dr n. med. Juliusz Bokiej

Alergolog, Pediatra

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bylam ostatnio u doktora mily sympatyczny lekarz meczyla sie corka z kaszlem prawie 2 miesioce on skutecznie dal jeden lek i po tygodniu poprawa i co najwazniejsze nie kazal przyjezdzac na zadne kontrole ze zdrowym dzieckiem tylko jak zachoruje polecam bede jezdzic do doktora z milo checio

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Chodzę z Córką do Pana dr Słomki już około 7 lat. Polecam. To kompetentny lekarz, na pytania odpowiada szczegółowo, pamięta pacjentów (mimo iż chodzimy na NFZ).

Równa 16
58-100 Świdnica

Pan Doktor Bednarz jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem - wie o czym mówi i pomaga pacjentom zarówno tym starszym jak i dzieciakom - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

lekarz Ryszard Markiewicz

Alergolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Najlepszy lekarz, którego miałam szczęście spotkać w swojej przychodni. Nigdzie mu sie nie spieszy, nikogo nie pogania, a przy tym jest bardzo skrupulatny. Jako jedyny, u którego bylam w przeciągu ostatnich lat, wyjaśnił mi co oznaczają moje wyniki, z czego wynikają i co dalej z nimi zrobić. Przepisał kolejne badania na nfz, których inni lekarze, których o to prosiłam, nie przepisali. Ma świetne podejscie do pacjentów, jest wyrozumiały i fachowy. Jego wiedza, którą dodatkowo potrafi przekazać laikowi, jest zdumiewająca. Goraco polecam każdemu

Opinia dodana przez: iwona

1 Maja 32 (SP nr 1)
58-580 Szklarska Poręba

wspaniały lekarz dojedzie wszędzie i w każdych warunkach

wspaniały lekarz dojedzie wszędzie i w każdych warunkach

AM-MED PRZYCHODNIA
ulica Traugutta 6B
58-371 Boguszów-Gorce

Byłam u pani doktor w Gorcach, gdzie praktykuje. Niestety pani doktor całkowicie zlekceważyła problem (może trzeba było iść prywatnie...). Prosiłam ją o skierowanie mojego syna autysty na testy alergiczne na alergie pokarmowe w związku z jego dietą. Pani doktor nie mając widocznie za dużego pojęcia na temat autyzmu i wpływu alergii na zachowanie u takich dzieci dała mi do zrozumienia że jestem histeryczką. Takie testy jak chce zrobić synowi to tylko prywatnie bo ona skierowania nie da. Rodzice dzieci autystycznych wiedzą że praktycznie wszystko trzeba robić prywatnie, co oczywiście pani doktor nie obchodzi. Według niej nie powinnam zajmować się układem pokarmowym mojego syna. W środku rozmowy spojrzała na zegarek i powiedziała że ma dużo pacjentów. Z wielką łaską odpowiadała na pytania dotyczące alergii pokarmowych i nietolerancji. Z gabinetu wyszłam zniesmaczona brakiem zrozumienia i chęci pomocy. Od pani doktor nie usłyszałam żadnego dobrego słowa...

Opinia dodana przez: mama