alergolog kraków

Alergolog   (+2 więcej)

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Kraków

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Wolny termin: 11 Maj o 14:30. Sprawdź inny. # 2

dr n. med. Aleksander Obtułowicz

Alergolog   (+2 więcej)

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
Kraków

obyśmy mieli jak najwięcej tak PROFESJONALNYCH dermatologów

obyśmy mieli jak najwięcej tak PROFESJONALNYCH dermatologów
zawsze spokojny, uśmiechnięty, wyjaśnia wątpliwości, szczery!!! / za to go cenię / bo mówi jak będzie a nie co pacjent chce usłyszeć.

Opinia dodana przez: niewierny tomasz

lekarz Urszula Jedynak

KLINIKA KRAKOWSKA
ZACHODNIA 5/12 A
Kraków

Po pierwszej wizycie jestem miło zaskoczona. Pani doktor odpowiada na pytania, sama też mówi co i jak. Po za tym przyjęła nas poza godzinami pracy, chociaż wcale nie musiała.
Naprawdę polecam.

lek. med. Maria Klimaszewska-Rembiasz

ul. Strzelecka 2
Stare Miasto, Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Urszula Nowotny

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
Kraków

Polecam Panią Doktor. Od sierpnia 2015r. leczę córkę u Pani dr Nowotny za pomocą homeopatii. Moja chorowitka "odkąd poszła do przedszkola" zmagała się z atakami kaszlu prawie 2 lata. Została w tym czasie wykluczona astma, alergia, pasożyty. Pani Doktor trafiła w punkt z diagnozą i ataki kaszlu wyciszyły się do zera. I od sierpnia nie zażywamy antybiotyków ani sterydów. Przesypiamy spokojnie noce. Możemy cokolwiek zaplanować: wyjazd, odwiedziny, uroczystości. Obecnie pracujemy nad powiększonymi migdałami. Zmieniliśmy nie tylko lekarza na Panią Doktor ale również sposób leczenia. Warto.

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Ewa Stolcman-Sadzik

Alergolog

Scanmed Multimedis
Podgórska 36
Kraków

Jestem bardzo zadowolona z terapii, którą zaproponowała mi Pani doktor i to wystarczy

dr Tadeo Luteo

lekarz Lech Górski

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1
Kraków

Ja polecam doktora. Ma dobre podejście do pacjenta, zwłaszcza do dzieci. Wizyta krótka, ale na temat choroby, z którą przyszłam. Doktor konkretny i kompetentny. Zlecił leczenie, które pomogło. Polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

ul. Strzelecka 2
Stare Miasto, Kraków

Świetny lekarz który slucha wnikliwie pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, polecam.