Lekarze Alergolog Kraków

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
30-009 Kraków

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są ...
Opinia dodana przez: Kasiaczek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

Alergolog, Toksykolog

31-271 Kraków

Świetny lekarz który slucha wnikliwie pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, polecam.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Krzysztof Sładek

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Sładek

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Urszula Jedynak

Alergolog, Alergolog dziecięcy

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Po pierwszej wizycie jestem miło zaskoczona. Pani doktor odpowiada na pytania, sama też mówi co i jak. Po za tym przyjęła nas poza godzinami pracy, chociaż wcale nie musiała. Naprawdę polecam.

lekarz Grzegorz Porębski

al. Pokoju 17/22 B
31-548 Kraków

Odczulam się u dokrota Porębskiego już ponad rok i od pierwszej wizyty jestem zadowolona. Miły, uprzejmy, tłumaczy wszystko i gdy zaszla potrzeba(brak wolnych miejsc w przewidywanym terminie odczulania), umówił dodatkową dodatkową wizytę. Jestem w pełni zadowolona i mogę z czystym sumieniem polecić innym.

lekarz Agnieszka Siemieniuk

Dietla 35/5
31-062 Kraków

Polecam Panią Doktor w 100%. Niezwykle profesjonalna a przy tym życiowa i pomocna. Każdemu życzę takiej Pani Doktor w swojej przychodni :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bogumiła Grüner

ul. Prądnicka 66/4
31-202 Kraków

Najlepsza Pani doktor jaką znam. Chodziłam do niej jako dziecko i teraz chodzę z własnym dzieckiem. Jest bardzo zainteresowana pacjentem, pomocna i nie zamyka się przed pacjentami
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grzegorz Osmenda

ulica Podkowińskiego 2/24
31-321 Kraków

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Weronika
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Alergolog
                                       dr n. med. Maria Klimaszewska-Rembiasz

dr n. med. Maria Klimaszewska-Rembiasz

31-271 Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Ewa Kopytko

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

super lekarkabardzo dobre podejśćie do pacjenta

lekarz Tomasz Szczerbiński

ulica Ruczaj 15d
30-409 Kraków

Po dwudziestu latach sprawowania opieki nad moimi chorowitymi dziećmi nie mam wątpliwości co do najwyższych możliwych kompetwncji Pana Doktora Szczerbińskiego, starszego syna wyprowadził z astmy, młodszy czuje się coraz lepiej. Dzięki Panu doktorowi przetwałam dziesiątki angli, ataków duszności, zapaleń krtani, które przy poprzednich pediatrach konczyły się wizytami na ostrych dyżurach. Podczas każdej wizyty Pan Doktor poświęcał nam zawsze tyle czasu ile wymagała sytuacja i przy każdej okazji niezwykle szczegółowo badał ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Stolcman-Sadzik

Alergolog

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z terapii, którą zaproponowała mi Pani doktor i to wystarczy

lekarz Kazimiera Stalmach-Tyrak

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53
30-011 Kraków

Witam, polecam tę Panią, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Moja córeczka kilkanaście razy chorowała (przeziębienia). Byłam u kilku lekarzy i nic - słaba odporność! Koleżanka poleciła mi tę Panią. Dosłownie w kilka minut rozmowy zdiagnozowała dziecko - astma oskrzelowa, stąd też te ciągłe kłopoty zdrowotne mojej Ewuni... Polecam i pozdrawiam:)

lekarz Urszula Nowotny

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Holistyczne podejście do leczenia , trafna diagnoza , bardzo spostrzegawczy lekarz - czuć ogromne doświadczenie

dr Tadeo Luteo

Alergolog

Tadeo
Frankowska
09-009 Kraków

bardzo dobry lekarz, właściwie najlepszy

mgr Rafał Skoczek

Seksuolog, Alergolog dziecięcy

PSYCHOLOG SEKSUOLOG Rafał Skoczek
Ul Jana Kantego 1
Kraków

Seksuolog, z którym miałem przyjemność pracować, był bardzo profesjonalny i empatyczny. Słuchał uważnie moich problemów i odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały i pomocny. Dzięki jego wiedzy i wsparciu udało mi się rozwiązać wiele kwestii dotyczących mojego życia seksualnego. Gorąco polecam jego usługi!
Opinia dodana przez: Kamil

lek. med. Agnieszka Morańda

Pediatra, Alergolog

Agnieszka Morańda MAP medica
B. Orlińskiego 5 LU 4
31-878 Kraków

Polecam Panią Doktor w 100%!!! Jest bardzo ale to bardzo miła, wie jak podejść do dzieci, wysłucha wszystkiego co rodzic ma do powiedzenia, wypytuje i bardzo dokładnie poinstruuje w jaki sposób chciałaby przeprowadzić leczenie. Wzbudza ogromne zaufanie swoim podejściem do pacjenta! A co najważniejsze nie ukrywa swojego numeru telefonu i można zadzwonić do Niej zawsze kiedy tylko coś niepokoi! Wysłucha i jeżeli nie ma potrzeby- zaleci leczenie przez telefon! Po ...

dr n. med. Anna Konieczna

Laryngolog, Alergolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

PANI DOKTOR bardzo kompetentna dostałam się do niej skierowana od innego lekarza z tej jednostki. uważam że tak powinno się traktować pacjenta .Syn został bardzo dokładnie przebadany nie wiedziałam że w jednej przychodni można zrobić tyle badań, i jeszcze nie oszczędza sie na skierowaniach na badaniach.Na wizytach prywatnych robi się mniej.Synek został zdiagnozowany i po 2 miesiącach wyleczony , a wcześniejsza walka trwała kilka lat polecam serdecznie

dr n. med. Andrzej Dyczek

NZOZ DOBRY LEKARZ Specjalistyczne Poradnie Lekarskie
31-011 Kraków

Lekarz jest świetny. Poszłam prywatnie w akcie desperacji z podejrzeniem alergii skórnej, bo leczenie na NFZ nie pomogło - z testów nic nie wyszło u alergologa i pani rozłożyła ręce, a dermatolog kazała używać innych kosmetyków i dbać o skórę - bezskuteczni. A mi się tylko pogarszało. W końcu spuchłam najpierw pod oczami, potem na twarzy całej, wyglądając jak sumo, do tego miałam suchą, czerwoną, piekącą i swędzącą skórę z ...
Opinia dodana przez: Ania B.

dr n. med. Ewa Cichocka-Jarosz

Alergolog dziecięcy

Gabinet Alergologii Dziecięcej
Kraków

Świetny lekarz, wie co mówi i wie jak rozpisać leczenie. Chodzę do Pani doktor prywatnie, jak do większości specjalistów, gdyż uważam, że w obecnym systemie opieki zdrowotnej, lekarz nie ma możliwość poświęcenia 100% uwagi danemu pacjentowi. Leczenie jest tak ustawione że wystarczają nam dwie wizyty w roku. Każde badania oraz testy wykonujemy w szpitalu, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Na dzień dzisiejszy moje dziecko jest ustabilizowane.
Opinia dodana przez: Ania