Alergolog W Okolicach Krosno Odrzańskie

Przychodnia Lekarska Primum

67-120 Kożuchów

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Zawsze ratował po nieudanych (niestety częstych) diagnozach z przychodni, zawsze stara się leczyć łagodnie za to ze skutkiem długofalowym. Antybiotyk to ostateczność i dzięki temu teraz bardzo rzadko widujemy się z panem doktorem. Dziecko nie choruje, a jak już to jakiś mały katarek. I z alergii córkę wyciągnął. Czasu poświęca ile trzeba, można porozmawiać popytać, nie wypycha ludzi z gabinetu bo następni czekają. Zawsze można zadzwonić i się poradzić, zapytać. Gorąco polecam.

Morelowa 33
Sulęcin

Polecam dr.Szczepańska...Bardzo dobre podejście do dzieci,jako jedyna pomogła mojemu synowi i są efekty...Jeżdżę regularnie i każda wizyta jest fachową i z konkretnymi badaniami

65-048 Zielona Góra

Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ania

Torzym

Polecam panią doktor wszystkim, którzy borykają się z ciężką alergią. Ja od kilku tak nie mogłam znaleźć kompetentnego alergologa. Kiedy trafiłam do pani doktor wysłuchała mnie bardzo dokładnie i poświęciła tyle czasu ile trzeba na wytłumaczenie mojego przypadku. Przecież PO TO WŁAŚNIE chodzi się do doktora, prawda? Nie na pogaduszki i prywatne rozmowy, a wyjaśnienie problemu i PLAN leczenia! To wszystko otrzymałam od pani doktor i zaczynam leczenie właśnie u niej. Bardzo kompleksowo podchodeszła do mojej choroby i od razu w kilku zdaniach bardzo rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Czego chcieć więcej??? Zdecydowanie polecam.

ŁUŻYCKIE CENTRUM MEDYCZNE

68-200 None

Polecam z pełną odpowiedzialnością doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta,świetnie współpracuje z dzieckiem,otrzymałam dokładną instrukcję obsługi inhalatora,pokazał co i jak(choć mogłabym przeczytać ulotkę)poświęcił nam dużo czasu jestem pod wrażeniem.

Krystyna Judycka.

Krystyna Judycka.

lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

uważam że to konkretny i rzeczowy człowiek,leczył koleżanki dziecko i jest dobrze,nie można od razu kogoś przekreślać. Byłam 2tyg. w szpitalu i nie wykryto mi na co jestem uczulona,a tam sami specjaliści przecież są;), wysłali mnie z dobrymi wynikami do domu,a ja dalej się dusiłam i puchłam.

lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

Alergolog, Pediatra

Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

Jak czytam wystawione opinie, to mam wrażenie, że czytam o innej lekarce... Może rodzice mają zbyt wielkie oczekiwania? Nikt nie zna lepiej swojego dziecka niż matka, a na jej obserwacjach polega Pani doktor. Ja byłam z moim dzieckiem - jestem zadowolona, pełna profeska, dostałam odpowiedzi na pytania, kierunek działania i próbki preparatów. Po wynikach testów - od razu propozycja odczulania. Zatem nie ma na co narzekać.

65-048 Zielona Góra

Leczyłam syna 11 lat,prócz tego że jest świetnym specjalistą to pozostał człowiekiem.

lekarz Ryszard Szcząchor

Alergolog, Dermatolog

65-048 Zielona Góra

Doświadczony i kompetentny, a co najważniejsze- skuteczny. Do tego całkiem sympatyczny.

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Pani Doktor zawsze jest spóźniona, przychodzi godzinę po czasie i nawet się nie spieszy. Zamiast przyjmować pacjentów rozmawia z pielęgniarką. Nie chciała wypisać zaświadczenia, bo to jest temat na osobną wizytę. Tłumaczyła, że jej płacą za wizytę, a nie za głowę. Stwierdziła, że nie jest od wypisywania leków. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina