Alergolog W Okolicach Krzanowice

Brożka 9/3
43-400, Cieszyn

Najlepszy pediatra jakiego znam. Jej niesamowita intuicja i wiedza pozwoliły uratować nasze dziecko! Bada dokładnie i skrupulatnie.Ma serdeczne i cierpliwe podejście do dzieci. zaniepokojonych rodziców.Wyczerpująco udziela odpowiedzi na nurtujące pytania. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.Nadal leczymy się u Pani doktor. Osoba godna polecenia.

Opinia dodana przez: Tomasz

Gabinet Alergologiczno-Internistyczny

44-200, None

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!

Opinia dodana przez: pacjent

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300, Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz, świetnie zorientowany w alergologii, kulturalny dla pacjenta. Nigdzie się nie spieszy, cierpliwie wszystko tłumaczy.

Opinia dodana przez: mk

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100, Wójtowa Wieś, Gliwice

Bardzo miła Pani doktor , kompetentna i zna się na rzeczy.Bardzo dokładnie zbadała i przeprowadziła wywiad. Celnie dobrała lekarstwo.

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Ligia Matysiak

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Akademicka"
ul. Bielska 66
43-400, Cieszyn

Bardzo dobry lekarz.Ma dobry kontakt z pacjentem.Zaleci dobre leki do stosowania.Doradzi co można jeszcze zrobić odnośnie astmy,alergii.

Medikor

44-253, Rybnik

A ma ktoś może nowy nr.telefonu aby się zarejestrować do Pana doktor.Mam przyjechac do kontroli ale nie mogę się dodzwonic a naprawdę LEKARZ SUPER!! godny polecenia.

Opinia dodana przez: Klaudia

Rybnik

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

Rynek 19
Żory

Efekty leczenia są super - córka normalnie jeździ na obozy sportowe, chociaż wcześniej nie mogła, bo leki zapisywane przez innych lekarzy nie pomagały. Fakt, że pani dr. bywa czasem chłodna, ale chyba nie o to chodzi, żeby lekarz był straszliwie miły, ale dobry. Nie mam jej profesjonalizmowi nic do zarzucenia. Trzeba przyznać, że leczenie drogo wychodzi, bo wizyta 90 zł plus leki, ale dziecko funkcjonuje przez to normalnie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.

32-650, Kęty

Profesjonalista wysokiej klasy. Po wielu nieudanych poszukiwaniach dobrego alergologa wreszcie trafiłem na rewelacyjnego specjalistę, dzięki któremu przede wszystkim wiem na co jestem uczulony i który w skuteczny sposób mnie leczy. Polecam wszystkim "kichaczom". Tomasz Dz.

Poradnia alergologiczna
Książęca 12
Racibórz

Bardzo doświadczony lekarz,który leczy moje drugie pokolenie.Można naprawdę zaufać.Polecam wszystkim.