Alergolog W Okolicach Kunów

Wolny termin: jutro o 07:30. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Sandomierz

serdecznie polecam,pani doktor poswiecila mi duzo czasu i uwagi.swietny lekarz

serdecznie polecam,pani doktor poswiecila mi duzo czasu i uwagi.swietny lekarz

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Polecam
dr.Komorowską jest to lekarz z powołania,konkretna,dobre podejście,rozmawia się jak z najlepszym przyjacielem :)

Polecam

Opinia dodana przez: renata

Plac mjr Ponurego 16
27-215 Wąchock

Bardzo dobry przyjemny lekarz naprawdę z powołania. Moje dziecko leczone jest od 7miesięca życia u Pana doktora. Godny polecenia ..naprawdę

Opinia dodana przez: Monika

Sienkiewicza 65
Kielce

Naprawdę świetny i kompetenty lekarz. Leczę się u niego od 2000 roku i nigdy mnie nie zawiódł.

Prywatna Poradnia Kardiologiczna
Zagórska 20
25-350 Kielce

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Uprzejma, pogodna, słuchająca, rzeczowo objaśnia problem. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona (wizyta NFZ) takim podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Aga

Zakład Psychiatryczno-Psychologiczny
HUTNICZA 2A
27-200 Starachowice

Zniesmaczony tatuś szuka urologa, ze względu na swój bardzo wstydliwy problem. Szkoda, że histeria wyparła mu rozum. Ale to już inna dziedzina medycyny. Polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

ul. Żeromskiego 92 lok.1
Radom

Duża wiedza, sposób podejścia do pacjenta,kompetencje budzą wielki szacunek dla Pana Doktora. Nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiódł.Jest zawsze uczynny,uprzejmy pomocny w każdej sprawie.

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Poszlam do pani doktor z moim dzieckiem bo tak doradzili mi znajomi ze to bardzo dobry specjalista. Potwierdza, te opinie i teraz ja polecam tego lekarza znajomym i tym ktorzy naprawde szukaja specjalisty na wysokim poziomie