Alergolog W Okolicach Łaskarzew

Wolny termin: 24 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38

Chodzę z synkiem do Pani Doktor od prawie 2 lat. Nie spotkałam jeszcze tak cudownej osoby. Świetne podejście do dziecka, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: karolina

dr Romana Borkowska

Alergolog, Pediatra

ALERGO-MED Poradnia Specjalistyczna Leczenia Alergii i Chorób Płuc

05-400 Otwock

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

Radom

Polecam! Bardzo dobry lekarz, pomógł mi i mojemu dziecku, tak więc jestem mu bardzo wdzięczna! POLECAM jeszcze raz.

Kołłątaja 50 lok. 7
Otwock

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem z jakim mieliśmy kontakt. Nasza córka jest alergiczką. Pani Doktor zawsze znajduje dla nas czas, nawet zdarza się że przyjmuje w domu. Zawsze służy radą.Zawsze ma czas, jest uprzejma, miła i wyrozumiała.Jest rzeczowa i kompetentana. ...

Zawsze w ciągu 3 -4 dni widoczna jest znaczna poprawa w stanie zdrowia naszej córki. Zdecydowanie polecam!

Grunwaldzka 13
Otwock

polecam!!! Jestem pacjentem już kilka lat z całą rodziną.

polecam!!! Jestem pacjentem już kilka lat z całą rodziną.

lekarz Zofia Woźniak

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Labolatorium analityczne LAB-ROS
Polna 26
05-530 Góra Kalwaria

Bez dwóch zdań polecam P. Woźniak jako alergologa. Diagnoza alergii bezbłędna i od 2 lat dziecko nie ma problemów.

lekarz Elżbieta Raczko

Alergolog, Internista

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo miła Pani, ma świetne podejście do maluszków - moja 5-miesięczna córa prawie cały czas się u niej śmiała, mówi rzeczowo i zrozumiale, polecam!

Prywatna Praktyka Lekarska Małgorzata Jędral

Garwolin

takze baaardzo odradzam ową panią doktor ,o ile można ją tak nazwac.zadnego podejscia do dziecka,nie słucha co sie do niej mówi,podważa kazde słowo a nawet lekarza prowadzącego,pojechałam z córką 3-letnią z plamami na skórze ,puchła mi i goączkowała a owa kobieta mówi mi ; po co ja w ogóle przyjechałam ,pare razy mówilam co siedzieje z córką ale ona słyszała to co chciała usłyszeć ,powtarzam wcale nie słucha co sie do niej mówi,nawet chciała rozmawiac z córką,3-letnią!!! bo ja kłamie!!! odradzam wszytkim tę kobietę która zwie się doktorem,to raczej postrach dzieci i napewno brak jej kompetencji i brak relacji z dzieckiem ,żadnych zleconych badań ,nawet odniosłam wrażenie ze bała sie dotknąć córki zeby sie nie zarazić!!!!tylko ciągłe pytania po co sie do niej przyszło,
Jeśli zależy wam rodzicom na zdrowiu waszych dzieci ,unikajcie tej ala p.doktor

Opinia dodana przez: anna

Leśna 8 lok. 207