Alergolog W Okolicach Leśnica

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Doświadczona, dobra lekarka. Bardzo konkretnie podchodzi do leczenia. Zleca na wstępie zawsze kompleksowe badania, analizuje, doradza najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Miła i uprzejma. Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Anna

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.

Opinia dodana przez: JT

Kaliska 41
Sosnowiec

Obecnie leczę się u prof. Jarząba. Jest to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim rozmawia ze mną, słucha co mam do powiedzenia i w przeciwieństwie do wielu lekarzy pozwala sobie zasugerować nowe pomysły dot. leczenia mojego problematycznego przypadku. Leczy i bada mnie na wielu "frontach". Jest to osoba godna polecenia, profesjonalista i lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: maszrum gorrrdon

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz, świetnie zorientowany w alergologii, kulturalny dla pacjenta. Nigdzie się nie spieszy, cierpliwie wszystko tłumaczy.

Opinia dodana przez: Anonim Anonim

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Alergolog, Internista

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)

Opinia dodana przez: Magda
Alergolog Strzelce Opolskie dr n. med. Jarosław Mijas

dr n. med. Jarosław Mijas

Alergolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Lekarz nieprzeciętny, świetny diagnosta i co najważniejsze skuteczny.Do tego (a to już zupełna rzadkość w dzisiejszych czasach) - etyka zawodowa i szacunek do pacjenta.

Jesteśmy pacjentami Pana Doktora od wielu lat, poświęca nam zawsze dużo czasu,niczego nie lekceważy, wiem, że czuję się za nas odpowiedzialny. Właściwie wszyscy nasi znajomi są pacjentami Pana Doktora, takie same są też ich doświadczenia i opinie. Panie Doktorze, dziękujemy.

Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

mam alergie skorna i dopiero pan doktor mi pomogl a chodzilam do bardzo wielu lekarzy. leczenie bardzo mi pomaga

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Wójtowa Wieś, Gliwice

Bardzo miła Pani doktor , kompetentna i zna się na rzeczy.Bardzo dokładnie zbadała i przeprowadziła wywiad. Celnie dobrała lekarstwo.

Opinia dodana przez: Danuta

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Znakomity fachowiec, leczę u niego dziecko z AZS od półtorej roku i myślę, że najgorsze mamy już za sobą. Skóra dziecka na powrót funkcjonuje, dziecko przesypia całe noce, jest wyraźnie spokojniejsze. Żałuję tylko, że tyle zwlekałam z wizytą u pana Bożka dając szansę innym lekarzom, którzy poza sterydami niczego innego nie potrafili zaproponować. Pan doktor jest bardzo zdecydowanym człowiekiem, oczekuje precyzyjnej współpracy ze strony rodzica (starannego wykonywania zaleceń), nie toleruje samowoli jak eksperymentowanie z innymi smarowidłami czy dawkami niż zaleci. Jednak warto zaufać tej dyscyplinie, bo pomimo kosztów jakie wiążą się z prywatnym leczeniem i czasem koniecznym dla uzyskania wyników są widoczne wymierne efekty terapii jaką pan doktor proponuje. Dodam jeszcze, że dr Bożek cały czas obserwuje dziecko, zmienia leki tak by dobrać jak najlepsze, wykracza daleko poza znany z innych poradni schemat. Nie jest również naciągaczem, wizyty kontrolne są, ale nie przesadnie częste; nie dubluje badań. Jeśli macie państwo małe dziecko z problemem AZS nie zwlekajcie, u małego dziecka można jeszcze sprawić, że skóra podejmie właściwą pracę. W mojej opinii doktor Bożek jest jedynym lekarzem na śląsku, który wie jak do tego doprowadzić.

Opinia dodana przez: Magda