Alergolog W Okolicach Lipiany

Chojnicka 59
70-737 Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: iwona

ulica Energetykow 14C
74-100 Gryfino

Świetny lekarz-doskonały specjalista, budząca zaufanie, spokojna, rzeczowa, wyrozumiała i konkretna pani doktor. Trafna diagnoza, a co za tym idzie odpowiednie leczenie. Dziękuję i pozdrawiam

Opinia dodana przez: Karolina P

lekarz Małgorzata Radkowska

Alergolog, Pediatra

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: wiechu

dr n. med. Beata Ciechanowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Poradnia Endokrynologiczno-Ginekologiczna
Słowackiego 19
71-434 Szczecin

Bardzo uprzejma, pomocna a przede wszystkim kompetentna, nie przepisuje niepotrzebnie leków "na wszelki wypadek", nie straszy. Polecam.

PUL-MED
30-stego Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

czasami czytajać opinie zastanawiam się, czy jest to działanie pacjentów pojegajaće na zasadzie jestem anonimowy to mi wolno. Jest to bardzo przykre, tym bardziej że opinie wiążą a co gorsze wpływają na decyzje. Często dostyczące życai naszych pociech.
Trafiął ...

Trafiął do Pani doktor z przyapdku, byłam u rodziny na świeta Bożego Narodzenia i mój roczny synuś się rozchorował. Było cieżko bo nikt nie mógł określić co jest i dopiero ona chocz moim sceptycznym nastawieniem postawiłą diagnozę, jakże słuszną, pewną a przede wszystki trafną. To dzieki niej, jej trosce (oreś miedzy Świetami a Nowym Rokiem beznadzieja jeśli chodzi o lekarzy w szpitalu) mój synek ma już 4 latak cieszy się dobrym zdrowiem i żyje.
Codzienne telefony, wizyty utwierdziły mnie w przekonaniu że są jeszcze lekarze dla któych liczy siecos więcej....
Z przykrosciaczytam komentarze osób kóre tak oczerniają lekarza, bo nie chce mi sie wierzyć ze jednego trakueje z ciepłe i totalnym poświęceniem a innych olewa totalnie. Czasami mam wrażenie że są to niechybione komentarze konkurecji lub osób badzo mściwych dla któych nie ma nić ważniejszego jak dopiec innym.
Wyrażam jednakże swoja opinie do której mam pełne prawo i której jestem w płęni świadoma, z którą też nie wszyscy muszą się zgodzić.
Pozdrawiam szystkich
Edyta Z Poznania mama 4 letniego Maksymiliana

Wielospecjalistyczny NZOZ ALERGOMED s.c.
Pl. Jana Pawła II 50 a /01-02
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miły , przyjemny, sympatyczny doktor. Bardzo wnikliwie analizuje sugestie pacjenta.
Polecam

Polecam

Opinia dodana przez: anna

lekarz Danuta Bojko

Alergolog, Internista

Dąbrowskiej 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest przemiłą i bardzo zaangażowaną w pracę lekarką.Zawsze uśmiechnięta,zawsze życzliwie nastawiona do chorego.Ma bardzo szerokie spojrzenie na pacjenta,wysyłą na konsultacje do innych lekarzy,zależy jej na dobrej diagnozie.POlecam wszystkim.

Opinia dodana przez: mewa r.korzeniowska

lekarz Piotr Bajerwoicz

Alergolog, Pediatra

Czarnieckiego 25c
Stargard Szczeciński

Lekarz godny polecenia, miły uprzejmy, dobrze dobiera leki, ma dobry kontakt z pacjentami, wszystko dokładnie tłumaczy wyjaśnia nie zrozumiałe kwestie

Marzena Bukiel

Alergolog, Internista

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

od lat leczyłam swojego syna u Pani doktor Bukiel jestem b. zadowolona z jej podejscia do pacjenta, a dziecko też luibiło te wizyty

Leśmiana 7
Szczecin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Miałem przewlekłe problemy z gardłem i górnymi drogami oddechowymi. Często chorowałem i przeziębiałem się. Nie byłem zadowolony z dotychczasowego leczenia. Doktor Andrzejewski mnie zbadał i zalecił testy alergiczne. Jako pierwszy odkrył przyczynę moich dolegliwości. Dziękuję i polecam.