Alergolog W Okolicach Lubień Kujawski

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Zapisałam się do Pani doktor z 3 dzieci. Jestem zdumiona sytuacją, że nigdy nie czekam z dziećmi na przyjęcie 2-3 dni, jak wcześniej w przychodni, do której należałam. Zawsze jestem miło i fachowo obsłużona. Moje dzieci bardzo chętnie jeżdżą do przychodni, ponieważ lubią Panią doktor i Pani doktor nigdy nie robi problemu z rzeczy które tego nie wymagają.

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.

Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Wieniecka 34
87-800 Włocławek

Zdecydowanie polecam. Lekarz o wysokich kwalifikacjach i osobistej kulturze .

Zdecydowanie polecam. Lekarz o wysokich kwalifikacjach i osobistej kulturze .

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Naprawdę prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo uprzejmy,wszytko wytłumaczy,doradzi.Teraz tacy lekarze są na wyginięciu:)

Opinia dodana przez: Xoxo

lekarz Jadwiga Rogozińska

Alergolog, Internista

Poradnia Pulmonolgiczna
Armii Krajowej 54
87-600 Włocławek

Jestem pacjentką pani doktor od dobrych kilku lat i nigdy się nie zawiodłam, zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki, z każdym dniem brania leków czułam się coraz lepiej. Gorąco polecam leczenie u pani doktor Rogozińskiej

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Nowosad

Alergolog, Pediatra

Solskiego 2
Bydgoszcz

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.

Płock

jestem zadowolony z wizyty u Pani Doktor--profesjonalna ,miła,lubi pozartowac--część osób pewnie źle ją odbiera bo mówi co myśli i jasno wyraża swoja opinie--jak najbardziej polecam

Słoneczna 6a
Płock

totalna tragedia to nie lekarz niewiem jak on uzyskal ten tytul chyba sie pomylili to stary debil itd. itd. ktory na niczym sie niezna wymysla aby wziasc pieniadze i zbyc pacjenta

Opinia dodana przez: radek

Opieka Doraźna