Alergolog W Okolicach Międzybórz

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
Oleśnica

pani doktor jest wspaniała,zrobiła mi testy,miałam próbę na wentylację płuc.Dostałam leki do wdychania.Po trzech dniach czułam się jak ryba w wodzie,bez kaszlu i duszności.Szczerze polecam.

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA

Wrocław

Wspanialy lekarz i czlowiek,od lat wspiera mego syna w ciezkiej,niestety jak dotad nieuleczalnej chorobie.DZIEKUJE!!
matka

matka

Wilczycka 42
Kiełczów

Anna Buła to osoba wyjątkowa czas dla pacjenta przede wszystkim piękna kobieta i wspaniale pachnie ( to chyba COCO madmoisele

Dziecięcy Szpital Kliniczny ul. Wrońskego
FORMICA Wrocław, ul. Zatorska 23
Wrocław

Pani jest przede wszystkim usmiechnieta :) wyleczyła mnie z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia:) Pozdrawiam i polecam:)

Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

lek. med. Wiesława Braun

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Indywidualna Praktyka Lekarska Wiesława Braun
Myjomice 98
Kępno

jestem bardzo zadowolona z pani doktor... dodam ze od 6 lat jestem jej pacjetka i nigdy nie zawiodlam

Opinia dodana przez: angela

Jana Pawła II 1
Trzebnica

dziwię się skąd głosy na nie; a ja każdemu polecam i dużo moich znajomych korzysta z porad tej lekarki, bo:

1/ tłumaczy dlaczego dziecko dosteje lek
2/ ma czas na wytłumaczenie choroby
3/ dużo czasu poświęca zapobieganiu
4/ nie naciąga na częste kontrole

Sadowa 14b
Kalisz

Bardzo dobry lekarz, jeśli chodzi o poświęcony czas, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, to zależy od pacjenta czy chce się leczyć czy nie, profesjonalne podejście. Córka czuje się świetnie. Lekarz godny polecenia. Miła i sympatyczna

Ostrów Wielkopolski

Rewelacyjny lekarz,więcej takich.Nigdy nie odmawia pomocy.Zawsze służy DOBRĄ radą.Dzięki p.doktor moja córka pomału zapomina o chorobie-DZIĘKUJE.