Alergolog W Okolicach Międzychód

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego we Wronkach
ul. Partyzantów 7
64-510 Wronki

Pani doktor jest bardzo sympatyczna i dużo naprawde duzo czasu poswieca kazdemu pacjentowi.naprawde polecam te panią

PUL-MED
30-stego Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

czasami czytajać opinie zastanawiam się, czy jest to działanie pacjentów pojegajaće na zasadzie jestem anonimowy to mi wolno. Jest to bardzo przykre, tym bardziej że opinie wiążą a co gorsze wpływają na decyzje. Często dostyczące życai naszych pociech.
Trafiął ...

Trafiął do Pani doktor z przyapdku, byłam u rodziny na świeta Bożego Narodzenia i mój roczny synuś się rozchorował. Było cieżko bo nikt nie mógł określić co jest i dopiero ona chocz moim sceptycznym nastawieniem postawiłą diagnozę, jakże słuszną, pewną a przede wszystki trafną. To dzieki niej, jej trosce (oreś miedzy Świetami a Nowym Rokiem beznadzieja jeśli chodzi o lekarzy w szpitalu) mój synek ma już 4 latak cieszy się dobrym zdrowiem i żyje.
Codzienne telefony, wizyty utwierdziły mnie w przekonaniu że są jeszcze lekarze dla któych liczy siecos więcej....
Z przykrosciaczytam komentarze osób kóre tak oczerniają lekarza, bo nie chce mi sie wierzyć ze jednego trakueje z ciepłe i totalnym poświęceniem a innych olewa totalnie. Czasami mam wrażenie że są to niechybione komentarze konkurecji lub osób badzo mściwych dla któych nie ma nić ważniejszego jak dopiec innym.
Wyrażam jednakże swoja opinie do której mam pełne prawo i której jestem w płęni świadoma, z którą też nie wszyscy muszą się zgodzić.
Pozdrawiam szystkich
Edyta Z Poznania mama 4 letniego Maksymiliana

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Alergolog, Pediatra

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

Z czystym sumieniem mogę polecić. Pani doktor jest doświadczoną profesjonalistką, bardzo dobrym alergologiem, pulmonologiem i pediatrą leczącym wg nowych standardów, jest zawsze przygotowana do mojej wizyty. Jestem alergiczką od 15 lat, a od kiedy zaczęłam się u Pani doktor leczyć, praktycznie zapomniałam o wszystkich dolegliwościach. Na miejscu można wykonać testy, spirometrię, odczulać się oczywiście. Sama Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą i poświęca czas pacjentowi, a dla mnie osobiście jest to bardzo ważna cecha.

Opinia dodana przez: Alergik juliahalupka

Wielospecjalistyczny NZOZ ALERGOMED s.c.
Pl. Jana Pawła II 50 a /01-02
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miły , przyjemny, sympatyczny doktor. Bardzo wnikliwie analizuje sugestie pacjenta.
Polecam

Polecam

Opinia dodana przez: anna

lekarz Danuta Bojko

Alergolog, Internista

Dąbrowskiej 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest przemiłą i bardzo zaangażowaną w pracę lekarką.Zawsze uśmiechnięta,zawsze życzliwie nastawiona do chorego.Ma bardzo szerokie spojrzenie na pacjenta,wysyłą na konsultacje do innych lekarzy,zależy jej na dobrej diagnozie.POlecam wszystkim.

Opinia dodana przez: mewa r.korzeniowska

Grunwaldzka 50 lok. 21
Poznań

Mam 50 lat. Od urodzenia choruję na atopowe zapalenie skóry. Od 10 lat jestem pacjentkom pana Maurycego Piotrowskiego i nareszcie mam spokój z dolegliwościami! To pierwszy lekarz, który obejrzał moją skórę przez szkło powiększające. Do tej pory lekarze oglądali mnie z za biurka mówiąc cyt; wiem co pani dolega. Być może wiedzieli ale nie pomogli. Doktor Piotrowski jako jedyny potraktował mnie jako pacjentkę która wymaga leczenia. W dodatku jest skuteczny! Usłyszałam, że jest lekarzem, który stosuje przestarzałe metody leczenia. Nie wiem! Nie znam się na metodach leczenia mojego schorzenia ale wiem na pewno,że metoda doktora Piotrowskiego jest skuteczna! Od 10 lat mam chorobę pod kontrolą! Jako dojrzała kobieta nie muszę chować rąk, szyi, twarzy ponieważ mam czystą skórę! Gorąco polecam wizytę u doktora Piotrowskiego. To jest lekarz, który wie i rozumie jak trudno żyć z chorobą skóry. Panie doktorze bardzo dziękuję za zrozumienie i okazywaną, realną pomoc. D. Stadlmajer

66-300 Międzyrzecz

swietny specjalista, profesjonalny, kompetentny, znający sie świetnie na swojej pracy. specyficzne podejście do ludzi moze razic, ale jesli chodzi o wiedzę i kompetencje nie znam lepszego, zdecydowanie polecam!

Medyczne Centrum ZDROVITA
ulica Zbąszyńska 9