Alergolog W Okolicach Mikstat

63-400, Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800, Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

NIE WIEM SKĄD SIĘ BIORĄ TE NEGATYWNE OPINIE. JA Z SYNKIEM TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR I PO KILKU MIESIĄC LECZENIA DZIECKO MAM ZDROWE I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z PANI DOKTOR. SUPER PODEJŚCIE DO DZIECKA.

lek. med. Wiesława Braun

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Indywidualna Praktyka Lekarska Wiesława Braun
Myjomice 98
Kępno

jestem bardzo zadowolona z pani doktor... dodam ze od 6 lat jestem jej pacjetka i nigdy nie zawiodlam

Opinia dodana przez: angela

Sadowa 14b
Kalisz

Bardzo dobry lekarz, jeśli chodzi o poświęcony czas, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, to zależy od pacjenta czy chce się leczyć czy nie, profesjonalne podejście. Córka czuje się świetnie. Lekarz godny polecenia. Miła i sympatyczna

Ostrów Wielkopolski

Rewelacyjny lekarz,więcej takich.Nigdy nie odmawia pomocy.Zawsze służy DOBRĄ radą.Dzięki p.doktor moja córka pomału zapomina o chorobie-DZIĘKUJE.

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej U. Janaik-Przybylskiej i A. Przybylskiego
Poznańska 69a
62-800, Kalisz

Bardzo kompetentny lekarz. Dokładn ie tłumaczy daną jednostkę chorobową. Zna się na leczeniu i najnowszych trendach w alergologii

Mickiewicza 43
Krotoszyn