Alergolog W Okolicach Miłakowo

Traugutta 27A
82-300 Elbląg

Uważam ze pani doktor to skarb.leczymy naszego synka u pani doktor.chodz wizyty nie należą do tanich.to ci sie nim iw zrobi dla dziecka.z tego co słyszałam wyleczyla wielo osób.polwcam 1000%

Opinia dodana przez: marta

1 Maja 7 lok. 4
10-117 Dajtki, Olsztyn

To wspaniały lekarz. Moją córkę Anielkę postawiła na nogi. Zawsze trafiona diagnoza, trafione leki, porada przez telefon i nigdy nie odmówiła Pani Doktor wizyty. Mieszkamy ok 20 km od Pani Doktor i jestem spokojna bo zawsze mogę na Nią liczyć.

Opinia dodana przez: Maria

Kościuszki 21 lok. 1
10-900 Dajtki, Olsztyn

Bardzo polecam Panią Doktor Annę Czerwińską:)

Bardzo polecam Panią Doktor Annę Czerwińską:)

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska 18 (Szpital) lok. 105
Dajtki, Olsztyn

Lekarz naprawde godny polecenia .. Od dzieciństwa borykałam się z dość intensywnymi objawami alergii do tego AZS i właśnie Dr Klementowski trafnie dobrał leki co pomogło zniwelować objawy

Zofia Rybicka

Alergolog, Laryngolog

Dajtki, Olsztyn

Lecze sie u Pani doktor juz wiele lat i jest to osoba z ogromnym doswiadczeniem i wiedza. Osoba, ktora pomaga jej w gabinecie to syn, ktory rowniez jest lekarzem alergologiem i sam pracuje w szpitalu. Oboje znaja sie wiec na swojej pracy i mimo wydanych pieniedzy (a gdzie teraz jest tanio?!) jestem zadowolony z leczenia, polecam.

ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

polecam, po zastosowaniu wielu różnorodnych i bezskutecznych leków przepisywanych przez lekarzy, w końcu trafiłam do P. Ijuha i diagnoza oraz leczenie było szybkie a co najważniejsze skuteczne

Kopernika 39
10-511 Dajtki, Olsztyn

Nie polecam tego lekarza. Zero podejscia do dzieci. Nie trafna diagnoza, bagatelizowanie rodzicow! Nieodpowiedni czlowiek na nieodpowiednim miejscu. Arogancki i brak kompetencji.

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Danuta Kania-Toczko