Alergolog W Okolicach Mirosławiec

None
ulica Miła 6/2
Wałcz

Polecam Panią doktor,stawia dokladne diagnozy. Lekarz z powołania,interesuje się małym pacjentem. Konkretne i i fachowe podejście. Leczę córkę u Pani doktor od urodzenia i nigdy się nie zawidłam!

Opinia dodana przez: Karolina

None
ulica Korczaka 23 A
Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

Żeromskiego 18b
Trzcianka

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Puls
Budowlanych
Wałcz

Wspaniała Pani doktor. Bardzo pomogła mojej córce. Nie znam drugiego takiego lekarza.Polecam wszystkim!!!!!!!

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

Edward Łaski

Alergolog, Dermatolog

Wojska Polskiego 2-6
Wałcz

Kompleksowo zajął się moim problemem, kuracja przyniosła oczekiwane skutki. Pomimo powtarzających się zarzutów o nieuprzejmym zachowaniu, ja nie doświadczyłem takiego. Dr wytłumaczył na czym polega moja choroba i opisał szczegółowo kroki kuracji. Polecam.

dr n. med. Maria Znaczko

Alergolog, Lekarz rodzinny

NZOZ

Choszczno

Jest bardzo dobrym lekarzem z duza wiedza, a jednoczesnie potrafi w prosty sposob wytlumaczyc na czym polega alergia u mojego dziecka i jak z nia walczyc. Poza tym jest jedynym lekarzem ktorego znam ktory wciaz sie doksztalca ( zrobila doktorat) a przeciez to jest w tym zawodzie niezbedne.

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1