Alergolog W Okolicach Mogielnica

Wolny termin: 31 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Alergolog Piaseczno dr n. med. Ewa Urbanek-Jóźwik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Byliśmy na wizycie u Pani doktor w przychodni MediPark. Świetny alergolog i przemiła osoba! Pani doktor bardzo dokładnie zbadała mojego synka, o wszystko bardzo szczegółowo dopytywała, zaleciła leczenie, które już po krótkim czasie dało pozytywny efekt :) Polecam!!

Opinia dodana przez: Paula

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Byłam ostatnio na wizycie u Pani Doktor, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta oraz szczegółowo poprowadzony wywiad. Doktor zaleciła dalsze testy gdy alergia będzie mi bardziej dokuczać, pewnie inni lekarze od razu by zlecili testy. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym, opieka na najwyższym poziomie.

zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym, opieka na najwyższym poziomie.

ul. Żeromskiego 92 lok.1
Radom

Duża wiedza, sposób podejścia do pacjenta,kompetencje budzą wielki szacunek dla Pana Doktora. Nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiódł.Jest zawsze uczynny,uprzejmy pomocny w każdej sprawie.

Kilińskiego 5 lok. 4

Jjjjjjjjjjjbbbbbbbfftyftfffdswkskgsldjlldkykgsmgzkgykksktkwklylyslrllhulllys

Jjjjjjjjjjjbbbbbbbfftyftfffdswkskgsldjlldkykgsmgzkgykksktkwklylyslrllhulllys

Radom

Polecam! Bardzo dobry lekarz, pomógł mi i mojemu dziecku, tak więc jestem mu bardzo wdzięczna! POLECAM jeszcze raz.

Bardzo miła pani doktor LEKARZ Z POWOŁANIA

Bardzo miła pani doktor LEKARZ Z POWOŁANIA

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

Super lekarz! Bardzo miła!
Małomówna ale pmocna!

Super lekarz! Bardzo miła!
Małomówna ale pmocna!