Alergolog W Okolicach Mogilno

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

Inowrocław

Jestem mamą dwójki dzieci i ze starszym miałam problemy od urodzenia z alergią pokarmową (kolki do dwóch lat), tzn cały czas wszyscy lekarze przypuszczali, że skaza białkowa, alergia pokarmowa, ale nikt nie pofatygował się żeby zrobić testy lub inne badania, bo dziecko nie ma skończone trzech lat. Obecnie syn ma 4lata i faktycznie wyrósł z tego, ale co ja z nim przeszłam i on się namęczył to tylko my wiemy:(. W grudniu 2012 urodziłam córeczkę, i powtórka z rozrywki, tyle że córka ma jeszcze duże zmiany skórny oraz częste zapalenie oskrzeli i płuc, wtedy dostałam namiar do pani dr. Kuleszo i strzał w dziesiątkę. To własnie pani doktor stwierdziła, że bez badań i testów nie zacznie leczyć bo musi wiedzieć w jakim kierunku ma leczyć. Po wynikach, odpowiednia dieta, odpowiednie leki i bez porównania, i to własnie pani dr Kuleszo powiedziała, że starsze dziecko powinno mieć testy zrobione i podjęła się tego. Z pewnością polecam, wysłucha wytłumaczy i uważam, że to lekarz z powołania:) dziękuję pani Doktor:)

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Alergolog, Pediatra

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

Z czystym sumieniem mogę polecić. Pani doktor jest doświadczoną profesjonalistką, bardzo dobrym alergologiem, pulmonologiem i pediatrą leczącym wg nowych standardów, jest zawsze przygotowana do mojej wizyty. Jestem alergiczką od 15 lat, a od kiedy zaczęłam się u Pani doktor leczyć, praktycznie zapomniałam o wszystkich dolegliwościach. Na miejscu można wykonać testy, spirometrię, odczulać się oczywiście. Sama Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą i poświęca czas pacjentowi, a dla mnie osobiście jest to bardzo ważna cecha.

Opinia dodana przez: Alergik juliahalupka

Strzelno Miradzka 2a
88-320 Strzelno

super lekarz,chodzi do niej moja córka z wnuczką,naprawdę wysłucha,zrozumie,doradzi.I co bardzo istotne ma podejście do dzieci

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52
Inowrocław

Od prawie 12 lat leczymy się u Pani Doktor. Została naszym "lekarzem rodzinnym". Mogę na Nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Nigdy nie odmówiła pomocy. Diagnozy zawsze trafne. Potrafi kompleksowo łączyć objawy. Polecam

Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Zyta Szumlańska

Alergolog, Audiolog

Przychodnia "Narutowicza"
Narutowicza 24
88-100 Inowrocław

Jako dziecko leczyłem się u Pani Szumlańskiej z problemów z zatokami, natomiast jako nastolatek z alergii. Zawsze miła, życzliwa i pomocna. Polecam

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Anna Nowosad

Alergolog, Pediatra

Solskiego 2
Bydgoszcz

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.

Kleczewska 16
Konin

A mnie odpowiada jego konkretne podejscie do sprawy. Nie idę na pogaduszki tylko diagnozę i leczenie. Pani w rejestracji przemila.

Mickiewicza 58
Inowrocław

polecam jak najbardziej! Pani doktor jest miła i wie co robi, już u wielu alergologów byłam, dopiero dr Nowak mi pomogła :)

lekarz Krystyna Kowalewska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Rolna 1a
Konin

Lekarz wg. mnie słaby i nie polecam go. Choćby za podejście do pacjenta i uprzejmość a raczej jej brak. Pierwszy i ostatni raz u niego byłem.

Opinia dodana przez: Andrzej