Alergolog W Okolicach Mordy

Urszula Świderska-Netczuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Gabinet Medycyny Estetycznej
Zahajkowska 8C
21-560 Międzyrzec Podlaski

cudowna Pani Doktor. Profesjonalna, cierpliwa, naprawdę znająca się na tym co robi! W 100% mogę polecić. Oby więcej takich lekarzy!!

Opinia dodana przez: lidia

Mickiewicza 12
07-100 Węgrów

Doktor Janusz jest dobrym lekarzem a nie tak jak pani alergolog Anna Sołowińska co do kilku lat nie zmieniła leków i po siedmiu latach zrobiła testy alergologiczne

lek. med. Elżbieta Talacha

Alergolog, Dermatolog

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Bardzo dobry lekarz, polecam. Zna się na rzeczy, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi. Jak powszechnie wiadomo TR jest bardzo trudną chorobą, Pani doktor poradziła sobie z tym doskonale. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią doktor.

Opinia dodana przez: Bożena

Pokoju 33
Biała Podlaska

Dobry kompetentny lekarz, uprzejma, bezpośrednia w rozmowie na tematy medyczne. Polecam.

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

W kwietniu 2015r wystąpiły u mnie silne duszności, które nasilały sie w nocy dodatkowo był katar i łzawiące oczy. Trafiłam do dr Ratyńskiego i nie żałuje! Po 1 lub 2 wizycie stwierdził u mnie astmę oskrzelowa wykonał szereg badań(spirometria, rtg płuc, testy alergiczne, ekg)i co wizytę zleca chociażby morfologię zeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Polecam z całego serca!!! Jest bardzo uprzejmy i odpowiada na każde pytanie dogłębnie!

Opinia dodana przez: Dominika

Centrum Profilaktyczne w Białej Podlaskiej
KRÓLOWEJ JADWIGI 2.
Biała Podlaska

SPRAWDZONY LEKARZ GODNA POLECENIA KOMPETENTNA MIŁA .POŚWIĘCA DUŻO CZASU TŁUMACZY NA CZYM POLEGA CHOROBA NA KAŻDE PYTANIE ODPOWIADA BARDZO WYCZERPUJĄCO

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Joanna Orchowska

Sokołowska 81 lok. 30
Siedlce

Bardzo dobra pani doktor, dla mojej córki leki ustawiła tak dobrze,że objawy astmy i alergii stały się zupełnie "nieobecne". Po doświadczeniach z innymi "lekarzami" tej specjalizacji mogę powiedzieć ,że dr Orchowska jest najlepsza.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczno-Alergologiczna
Międzyrzecka 60
21-400 Łuków

bardzo profesjonalny,zdecydowany i skuteczny w leczeniu,polecam!

bardzo profesjonalny,zdecydowany i skuteczny w leczeniu,polecam!

Joanna Tylżanowska-Kisiel

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siedlcach
ul. Kleeberga 2C
Siedlce

Bardzo dobra lekarz znająca się na kilku specjalizacjach.W 100% mogę ją polecić wszystkim młodym mamom,bo moje dziecko jest tylko jej pacjentem już od 6 lat.Odpowie na wszystkie pytania,doradzi.Bardzo miła dla dzieci.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Łuków

8 minut wizyty i dalej nie wiem czy moje dziecko jest uczulone czy nie... żadnych testów, żadnego skierowania, brak podejścia do dziecka

Opinia dodana przez: Wiolka444 wiola.p.89