Alergolog W Okolicach Mszana Dolna

Wolny termin: 6 Cze o 10:00. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

lekarz Urszula Jedynak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

ulica Zachodnia 5/7a

Po pierwszej wizycie jestem miło zaskoczona. Pani doktor odpowiada na pytania, sama też mówi co i jak. Po za tym przyjęła nas poza godzinami pracy, chociaż wcale nie musiała.
Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

NZOZ
Kopernika 7
Nowy Targ

Bardzo dobre podejście do dziecka jak i rodzica.

Bardzo dobre podejście do dziecka jak i rodzica.

Gabinet Specjalistyczny
Ul. Bolesława Prusa 25b
33-300 Nowy Sącz

Brak dodatkowych informacji w ankiecie do wypełnienia o lekarzu. Jedynym mankamentem jest to, że umawia kilka osób na tę samą godzinę, dodatkowo dopiero od jakiegoś czasu jest dostępna w pełnym wymiarze. DAWNIEJ CZĘSTE WYJAZDY POWODOWAŁY,ŻE KIEDY NAPRAWDĘ BYŁA POTRZEBNA TO JEJ NIE BYŁO. Skoro się podejmuje takiego zawodu, za tak dobre pieniążki to niestety trzeba być dostępnym dla pacjenta, a w razie wyjazdu, bo normalne że każdy potrzebuje odpocząć lub wypadnie mu coś pilnego, przekazać pacjentów pod opiekę innego, równie kompetentnego lekarza, na czs nieobecności.

lekarz Adam Pajor

Alergolog, Internista

664
34-654 Męcina

Dr Adam Pajor to lekarz z sercem, pomagający każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Teraz takich lekarzy brak dlatego w Pana wydaniu lekarz to brzmi dumnie.

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2

Polecam Panią Doktor. Od sierpnia 2015r. leczę córkę u Pani dr Nowotny za pomocą homeopatii. Moja chorowitka "odkąd poszła do przedszkola" zmagała się z atakami kaszlu prawie 2 lata. Została w tym czasie wykluczona astma, alergia, pasożyty. Pani Doktor trafiła w punkt z diagnozą i ataki kaszlu wyciszyły się do zera. I od sierpnia nie zażywamy antybiotyków ani sterydów. Przesypiamy spokojnie noce. Możemy cokolwiek zaplanować: wyjazd, odwiedziny, uroczystości. Obecnie pracujemy nad powiększonymi migdałami. Zmieniliśmy nie tylko lekarza na Panią Doktor ale również sposób leczenia. Warto.

Opinia dodana przez: Paulina

Tadeo
Frankowska

bardzo dobry lekarz, właściwie najlepszy

bardzo dobry lekarz, właściwie najlepszy

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Jestem bardzo zadowolona z terapii, którą zaproponowała mi Pani doktor i to wystarczy

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1

Ja polecam doktora. Ma dobre podejście do pacjenta, zwłaszcza do dzieci. Wizyta krótka, ale na temat choroby, z którą przyszłam. Doktor konkretny i kompetentny. Zlecił leczenie, które pomogło. Polecam.

Opinia dodana przez: Barbara