Alergolog W Okolicach Murowana Goślina

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Bardzo miła pani doktor, kompetentna i bardzo troskliwa. Polecam!!!! Poświęca tyle czasu ile to jest potrzebne i tłumaczy bardzo jasno. Jeszcze raz polecam ! Chodzę do Niej od lat !!!

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Bartczak

Alergolog, Internista

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marek

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego we Wronkach
ul. Partyzantów 7
64-510 Wronki

Pani doktor jest bardzo sympatyczna i dużo naprawde duzo czasu poswieca kazdemu pacjentowi.naprawde polecam te panią

dr n. med. Michał Ziembowski

Homeopata, Alergolog dziecięcy

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Świetny fachowiec, oddany pacjentom, leczy duszę i ciało. Wiele lat szukałam pomocy wydając duże pieniądze, bezskutecznie dopiero Doktor Ziembowski postawił mnie na nogi. Leczenie to proces z którym organizm musi sobie poradzić i trzeba na to dużo czasu i wytrwałości ale nie ma innej drogi. Gorąco polecam !!!

Opinia dodana przez: mirka

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Uczeszczam do pani dr Wykrętowicz od 3 roku żyćia a mam 25 choruję na astmę i alergię i nie da się opisać jaką prace ale też serca jakie włożyła w to bym mógł normanie fukcjonować ,więc napiszisze tak , że to bardzo dobry specjalista godny polecenia .

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny I uprzejmy. Miałby może ktoś prywatny numer do pani doktor, bo pilnie szukam kontaktu z Panią doktor

Opinia dodana przez: Maciej

Sportowa 9a
Środa Wielkopolska

Bardzo dobry lekarz,dziecko jest dokładnie zbadane.Ufam Pani Doktor,ani razu się na niej nie zawiodłam.Jeżdźę już 6lat,mój synek przez ten czas dostał tylko dwa razy antybiotyk,(gdybym go leczyła w naszej przychodni,antybiotyk by był serwowany przy każdym "kataże").Jestem bardzo zadowolona.Polecam!

Konińska 7
Poznań

Polecam bardzo pania doktor ,moja corka miala obustronne zapalenie pluc -juz po pierwszej wizycie wiedzialam ze trafilam do wlasciwego lekarza.Corka jest juz po leczeniu szpitalnym i po rehabilitacji sanatoryjnej i na dzien dzisiejszy wszystko jest juz okay.Bardzo dziekuje pani doktor za poswiecony czas,fachowosc oraz uprzejmosc-i co najwazniejsze dla matki to super podejscie do dziecka.Bardzo polecam z reka na sercu.

Opinia dodana przez: magdalena