Alergolog W Okolicach Myszków

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Przedsiębiorstwo nr 2
Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Mam doświadczenie z leczenia do 18 roku życia. Lekarka z powołania, pomoże zawsze pacjentowi. Lecząc się u niej jest pewność, że dziecko jest w dobrych rekach.

Opinia dodana przez: Kamil

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.

Opinia dodana przez: JT

Katowice

Bardzo kompetentna i skuteczna lekarka! Dokładnie tłumaczy skąd biorą się objawy choroby i szczegółowo omawia sposób leczenia, ja dostałem nawet na piśmie cały plan leczenia mojej astmy. Dokładnie bada, pyta o inne choroby, cierpliwie odpowiedziala na wszystkie pytania które zadalem. Po przepisanych lekach już po 3 dniach wszystkie objawy ustąpiły choc wczesniej nie byłem w stanie przebiec nawet kilkudziesięciu metrow i się dusilem. Pani doktor jest przy tym zawsze mila i usmiechnieta. Jedyna wada to czasem dluga kolejka przed gabinetem. Serdecznie polecam!

Katowice

Pani dr Mniszek jest również specjalistą otolaryngologii dziecięcej. Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Leczy i operuje naszego syna od kilku lat na różne schorzenia. Ma podejście do dziecka i jest przemiła. Nigdy nie odmówiła nam pomocy nawet w czasie wolnym od pracy. Zdarzyło się nawet w awaryjnej sytuacji, że zaprosiła nas do domu aby pomóc dziecku w chorobie. Można na nią zawsze liczyć - operowała syna już dwukrotnie i zawsze wiem, że dziecko jest w dobrych rękach. Polecam wspaniałą Panią doktor!

Opinia dodana przez: Iwona

Kaliska 41
Sosnowiec

Obecnie leczę się u prof. Jarząba. Jest to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim rozmawia ze mną, słucha co mam do powiedzenia i w przeciwieństwie do wielu lekarzy pozwala sobie zasugerować nowe pomysły dot. leczenia mojego problematycznego przypadku. Leczy i bada mnie na wielu "frontach". Jest to osoba godna polecenia, profesjonalista i lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: maszrum gorrrdon

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Alergolog, Internista

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)

Opinia dodana przez: Magda

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

mam alergie skorna i dopiero pan doktor mi pomogl a chodzilam do bardzo wielu lekarzy. leczenie bardzo mi pomaga

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Przez wiele lat cierpialam na duszacy kaszel i ciagle infekcje drog oddechowych, w zasadzie inni lekarze stawiali zle diagnozy jak np. astma. Pan Krzywiecki odkryl, ze to refluks zoladkowo-przelykowy i skierowal na operacje do kliniki w Zabrzu.
Bardzo dobry fachowiec ...

Bardzo dobry fachowiec (lekarz, naukowiec) i wspanialy czlowiek, tak go wspominam, bo bylo to juz jakies 10 lat temu.
Chodzilam do niego prywatnie do gabinetu w Bytomiu i doskonale pamietam jak mowil, ze oplata tylko jak mam pieniadze, jak nie, to nie trzeba, nigdy wczesneij ani pozniej mi sie to nie zdarzylo w kontaktach z lekarzami jak i normalne podejscie do pacjenta jako czlowieka.

lekarz Aleksandra Chwist-Nowak

Alergolog, Internista

Przychodnia Rejonowa nr 1
Piłsudskiego 5
41-940 Piekary Śląskie

Wspaniała lekarka !!! Fachowość i uprzejmość idą w parze, a to w obecnych czasach rzadkość. Podchodzi kompleksowo do pacjenta ,bierze pod uwagę inne schorzenia, a nie ogranicza się tylko do postawienia diagnozy i wypisania recepty. Udziela porady nawet gdy pacjent nie jest na dany dzień zarejestrowany. BARDZO polecam!!!

poświęca

Opinia dodana przez: Elżbieta