Alergolog W Okolicach Namysłów

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Doświadczona, dobra lekarka. Bardzo konkretnie podchodzi do leczenia. Zleca na wstępie zawsze kompleksowe badania, analizuje, doradza najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Miła i uprzejma. Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Anna

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
56-400 Oleśnica

pani doktor jest wspaniała,zrobiła mi testy,miałam próbę na wentylację płuc.Dostałam leki do wdychania.Po trzech dniach czułam się jak ryba w wodzie,bez kaszlu i duszności.Szczerze polecam.

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA

54-239 Wrocław

Wspanialy lekarz i czlowiek,od lat wspiera mego syna w ciezkiej,niestety jak dotad nieuleczalnej chorobie.DZIEKUJE!!
matka

matka

lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777
Euromedicere ul.Łowiecka tel.7117400
Wrocław

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Życzliwa atmosfera, tłumaczenie na bieżąco wszystkich czynności . Lekarz sie nigdzie nie śpieszył, odpowiedzi na moje pytania udzielane na bieżaco.

Opinia dodana przez: Dorota

Wilczycka 42
55-093 Kiełczów

Anna Buła to osoba wyjątkowa czas dla pacjenta przede wszystkim piękna kobieta i wspaniale pachnie ( to chyba COCO madmoisele

ul.Uczniowska 29
Wrocław

Leczymy się u Pani Doktor od 7 lat. Zawsze ma czas, serce i usmiech dla dzieci. Lekarz z powołania, bardzo szanuję, lubię i polecam. :)

Opinia dodana przez: Urszula

Prądzyńskiego 14 lok. 1a
Wrocław

mozna polecic zdecydowanie. lekarz pomocny, kompetentny.

mozna polecic zdecydowanie. lekarz pomocny, kompetentny.

Opinia dodana przez: mpowicher danieltorubin

ul. Wyszynskiego 31/33
50-330 Wrocław

Generalnie niesamowicie skuteczny, to trzeba przyznać. warto jednak dodać, że leczy głównie sterydami (które podobno przywiózł zza oceanu), co też nie jest bez znaczenia dla naszego zdrowia.

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Kielecka 12/16
45-319 Chwałkowice, Opole

Pierwsza wizyta u alergologa i jak dla mnie rewelacja. Dawno nie widziałam takiego zaangażowania i uprzejmości u lekarza. Byłam z NFZ i nawet bez proszenia się dostałam skierowania na dodatkowe badania. Cieszę się, że trafiłam na lekarza z powołania:)

Opinia dodana przez: Ania