Alergolog W Okolicach Niemcza

Al.Piastów 79
52-424 Wrocław

Chodzę do dr.kubnego już 8 lat .leczy moje wszystkie choroby.Przede wszystkim rozmawia z pacjentem celem dowiedzenia się jak najwięcej o dolegliwościach.ma dużą wiedzę na temat swojego zawodu,którą pogłębia.jest dobrym iternistą ,jak i alergologiem.podchodzi do pacjenta indywidulnie i uprzejmie.lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

aaa
wejherowska 12
Wrocław

Bardzo dobry lekarz wyprowadziła moją alergię na właściwy tor. Z leczenia jestem bardzo zadowolony. Pani lekarz jest miła i bardzo dobrze tłumaczy co się z moim organizmem dzieje.

Gabinet Lekarski
ul. Ślusarska 34
Wrocław

Fachowa pomoc, kompetencja, zaangazowanie polaczone z prawdziwie ludzkim podejsciem do pacjenta, goraco polecam!

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA

54-239 Wrocław

Wspanialy lekarz i czlowiek,od lat wspiera mego syna w ciezkiej,niestety jak dotad nieuleczalnej chorobie.DZIEKUJE!!
matka

matka

lekarz Elżbieta Nikiel

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Belgijska 34
54-404 Wrocław

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.

Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777
Euromedicere ul.Łowiecka tel.7117400
Wrocław

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Życzliwa atmosfera, tłumaczenie na bieżąco wszystkich czynności . Lekarz sie nigdzie nie śpieszył, odpowiedzi na moje pytania udzielane na bieżaco.

Opinia dodana przez: Dorota

ul.Uczniowska 29
Wrocław

Leczymy się u Pani Doktor od 7 lat. Zawsze ma czas, serce i usmiech dla dzieci. Lekarz z powołania, bardzo szanuję, lubię i polecam. :)

Opinia dodana przez: Urszula

Poradnia Alergologiczno-Pulmonologiczna

48-300 Nysa

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

Prądzyńskiego 14 lok. 1a
Wrocław

mozna polecic zdecydowanie. lekarz pomocny, kompetentny.

mozna polecic zdecydowanie. lekarz pomocny, kompetentny.

Opinia dodana przez: mpowicher danieltorubin