Alergolog W Okolicach Niemodlin

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Doświadczona, dobra lekarka. Bardzo konkretnie podchodzi do leczenia. Zleca na wstępie zawsze kompleksowe badania, analizuje, doradza najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Miła i uprzejma. Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Anna
Alergolog Strzelce Opolskie dr n. med. Jarosław Mijas

dr n. med. Jarosław Mijas

Alergolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Lekarz nieprzeciętny, świetny diagnosta i co najważniejsze skuteczny.Do tego (a to już zupełna rzadkość w dzisiejszych czasach) - etyka zawodowa i szacunek do pacjenta.

Jesteśmy pacjentami Pana Doktora od wielu lat, poświęca nam zawsze dużo czasu,niczego nie lekceważy, wiem, że czuję się za nas odpowiedzialny. Właściwie wszyscy nasi znajomi są pacjentami Pana Doktora, takie same są też ich doświadczenia i opinie. Panie Doktorze, dziękujemy.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Poradnia Alergologiczno-Pulmonologiczna

48-300 Nysa

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

godny polecenia lekarz, naprawde jestem zadowolona

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Kielecka 12/16
45-319 Chwałkowice, Opole

Pierwsza wizyta u alergologa i jak dla mnie rewelacja. Dawno nie widziałam takiego zaangażowania i uprzejmości u lekarza. Byłam z NFZ i nawet bez proszenia się dostałam skierowania na dodatkowe badania. Cieszę się, że trafiłam na lekarza z powołania:)

Opinia dodana przez: Ania

Opole Wróblewskiego 38
45-759 Opole

Wspaniały Lekarz, bardzo kompetentny, zna się na rzeczy, jest bardzo miły wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo życzliwy dla pacjentów, traktuje ich jak ludzi równych sobie a nie jak kolejny numer w NFZ.

Opinia dodana przez: Agnieszka

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Chwałkowice, Opole

Leczyłam się u innego alergologa(też ma opinie bardzo dobrego) przez 2 lata na astmę. Brałam leki i czułam się dobrze. Po dwóch latach mogłam już odstawić leki, więc tak tez zrobiłam. Jednak duszności wróciły na wiosnę. Poszłam więc do Doktor Żurek okazało się że astmy nie mam i nie miałam! Są to dolegliwości żołądkowe, dostałam odpowiednie leki i wszystko minęło! Jestem zdrowa i nie biorę nie potrzebnych leków. POLECAM BARDZO GORĄCO!!

lekarz Halina Chmielewska

Alergolog, Internista

1 Maja 9 (II p.)
Chwałkowice, Opole

Do Pani doktor trafiłam w bardzo poważnym stadium alergii- kilka lat temu.Dzięki Jej wiedzy ,profesjonalnemu podejściu,dobraniu odpowiednich leków ,dziś nie mam problemu z alergią. W okresach wzmożonego pylenia ,stosuję tabletki .Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam Panią doktor Chmielewską ...

Do Pani doktor trafiłam w bardzo poważnym stadium alergii- kilka lat temu.Dzięki Jej wiedzy ,profesjonalnemu podejściu,dobraniu odpowiednich leków ,dziś nie mam problemu z alergią. W okresach wzmożonego pylenia ,stosuję tabletki .Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam Panią doktor Chmielewską :)

Opinia dodana przez: Krystyna

Pabianicka 25 lok. 409
53-339 Wrocław

Witam
Leczę się u Pani Doktor Łata już 5 lat . Nigdy nie miałem problemu z przyjęciem nigdy nie zastałem kolejki .Załatwiam sprawę i po kłopocie . polecam Panią Doktor z zakresu Alergologii .

Witam

Opinia dodana przez: dariusz

ulica Chodowieckiego 7
48-300 Nysa

Leczę u tej pani doktor moją córkę już 9 lat i nie narzekam. Zawsze jest miła i uśmiechnięta,odpowiada na każde moje wątpliwości,a dodam tylko że leczę dziecko tylko na koszt nfz.

Opinia dodana przez: Anonim 35

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Super lekarz, wie co robi, a o najważniejsze. Zdiagnozował dziecko super i jeszcze interesował się jego losem. Nie musi być uprzejmy, ale kompetentny. Taki jest. I za to piąteczka.

Opinia dodana przez: Lidia